Zobacz 45-minutowy fragment rozgrywki z Battlefield 1

Zobacz 45-minutowy fragment rozgrywki z Battlefield 1

Na wczorajszej konferencji EA, zaprezentowany został całkiem spory fragment gameplayu z nadchodzącego Battlefielda, prezentujący tryb wieloosobowy. Jeśli ktoś z Was przegapił relację na żywo, to nie ma powodów do zmartwień, bo cały materiał trafił na serwery Eurogamera, gdzie można obejrzeć go z oryginalnym komentarzem. Rozgrywka pochodzi z wersji PC.

Co wiemy o nowym BF-ie? Całość wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, choć trudno nie odnieść wrażenia, że produkcja garściami czerpie ze Star Wars: Battlefront. Owszem zmnieniono tło wydarzeń, jednakowoż styl graficzny i sposób rozgrywki pozostały nienaruszone. Rozgrywka nie przypomina stosunkowo statycznych, pierwszowojennych bitew opartych na szturmowaniu okopów, ale znany z Battlefronta chaos, gdzie gracze nieskładnie ganiają się po mapie. Zgodnie z tym co dotychczas prezentowała seria od EA DICE, realia historyczne zostały lekko naciągnięte, a lwią część uzbrojenia stanowi sprzęt z roku 1918, co pozwoliło developerowi na wykorzystanie szerokiej gamy pistoletów maszynowych, m. in. słynnego MP18. 

Nowością na tle poprzednich Battlefieldów jest klasa czołgisty, która pozwala graczom na odradzanie się wraz z czołgiem. Według zapewnień developera, wszyscy pozostali mogą skorzystać z dowolnego pojazdu, ale tylko pod warunkiem, że odnajdą takowy na polu bitwy. 

Wspomniany materiał można zobaczyć tutaj:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zobacz 45-minutowy fragment rozgrywki z Battlefield 1

 0