Zostań influencerem ITHardware! [Rekrutacja]

Zostań influencerem ITHardware! [Rekrutacja]

ITHardware się rozrasta i z tego też powodu szukamy osób, które zajmą się naszymi kanałami w mediach społecznościowych. Chcesz spróbować sił przy nagrywaniu różnego rodzaju materiałów w temacie technologii? Zgłoś się!

Na nowe stanowisko (bądź stanowiska, bo z chęcią nawiążemy współpracę z wieloma osobami) szukamy przede wszystkim ludzi, którzy chcą zaistnieć w social media (Instagram, TikTok, Youtube). Jeśli jesteś osobą kreatywną, nie boisz się wyzwań, kamery i w ogólnie przyjętych tematach technologii czujesz się jak ryba w wodzie, będzie to stanowisko wręcz dla ciebie stworzone. Co należy zrobić, żeby wziąć udział w zgłoszeniu?

Zostań influencerem ITHardware! Wyślij nam jednominutowy film i nawiąż z nami stałą współpracę!

Szukamy Influencera

Nie zależy nam na Twoim CV. Nie potrzebujemy też żadnego listu motywacyjnego. My potrzebujemy jedynie próbkę Twoich umiejętności, a dokładnie jednego, jednominutowego filmu prezentującego jak radzisz sobie w tematach technologii (nie tylko komputerowej) przed kamerą. Jeśli masz już swoje portfolio w mediach społecznościowych, również możesz się nim pochwalić.

Rekrutacja będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy ma za zadanie sprawdzić twoją kreatywność i jako, że jest to główne kryterium naszej oceny, do drugiego etapu przejdą wyłącznie takie osoby. Polega on na nagraniu krótkiego filmu (jednominutowego) na dowolnie wybrany przez ciebie temat zahaczający o segment technologiczny. Chcesz porozmawiać o nowej karcie graficznej? Proszę bardzo! Zainteresować odbiorcę ciekawostkami odnośnie nowej klawiatury gamingowej? Wedle życzenia! A może chcesz rozwiązać potencjalny problem, z którym zazwyczaj borykają się mniej doświadczeni użytkownicy i nagrać coś w formie poradnika? Nic nie stoi na przeszkodzie. Jak już wspomnieliśmy, liczy się kreatywność!

Co oferujemy?

  • Stałą współpracę
  • Wynagrodzenie za każdy zlecony materiał
  • Samodzielność (jeśli się sprawdzisz)
  • Pracę w pełni zdalną

Czego wymagamy?

  • Nienagannej prezencji przed kamerą
  • Znajomości ogólnie pojętego tematu technologii
  • Dostępu do sprzętu nagrywającego (udzielamy takowego stałym współpracownikom)
  • Umiejętności tworzenia wysokiej jakości klipów

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy rekrutacja@ithardware.pl z dopiskiem INFLUENCER - Zgłoszenie. Nagrane filmy należy umieścić w serwisie Youtube (jako materiał ukryty), albo na dysku Google Drive, a następnie wysłać bezpośrednie linki prowadzące do materiałów. Na takowe czekać będziemy do końca kwietnia, a o wynikach rekrutacji poinformujemy zainteresowanych drogą mailową.

ZASTRZEŻENIE: ITHardware zastrzega sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia. Wszelkie przesłane materiały zostaną użyte wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Stworzone na potrzeby rekrutacji filmy nie zostaną użyte w celach komercyjnych.

Każde zgłoszenie powinno zawierać niniejszą klauzulę (podstawa) - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zostań influencerem ITHardware! [Rekrutacja]

 0