Zotac Magnus N980. Mini-komputer z GTX-em 980 i chłodzeniem cieczą

Zotac Magnus N980. Mini-komputer z GTX-em 980 i chłodzeniem cieczą

Zotac, chiński producent kojarzony główne z sektorem kart graficznych, zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu mini-komputera ZBOX. Tym razem jest to urządzenie należące do grona najwydajniejszych sprzętów tego typu, wyposażone w mobilny procesor Skylake i kartę graficzną GTX 980. Komputer Zotaca zaadresowany jest do osób, które chcą zasmakować technologii VR, jednak trudno się oprzeć wrażeniu, .że Magnus N980 powinien spisać się równie dobrze (albo lepiej) w roli zamiennika konsoli do gier.

Filigranowy pecet może obsłużyć aż cztery ekrany, co jest zasługą obecności odpowiedniej liczby gniazd HDMI oraz DisplayPort. Ponadto producent chwali się zastosowaniem wyłącznie złącz USB 3.0 i USB 3.1 typu C, gigabitową kartą sieciową LAN, a także modułem W-Fi 802.11ac. Do prawidłowego schłodzenia całości wykorzystano autorski system chłodzenia cieczą, o którym więcej dowiemy się podczas nadchodzących targów CeBit 2016.

Na ten moment Zotac zaprezentował jednynie skromną foto-zajawkę Magnusa, z którą zapoznać można się poniżej. Więcej szczegółów o tym niewątpliwie ciekawym mini-komputerze już wkrótce.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zotac Magnus N980. Mini-komputer z GTX-em 980 i chłodzeniem cieczą

 0