Zotac prezentuje nowe Mini PC dla graczy

Zotac prezentuje nowe Mini PC dla graczy

Zotac planuje wprowadzić do sprzedaży nowe modele mini komputerów przeznaczonych dla graczy. Nowe zestawy Magnus są pierwszymi Mini PC, w których upakowano pełnowymiarowe karty graficzne, jak również są to pierwsze tego typu urządzenia, w których zamontowano procesory AMD Ryzen.

Pomimo kompaktowych wymiarów, producent zdołał upchnąć w środku karty GeForce GTX 1060 lub 1070 oraz w zależności od wersji procesor Intela bądź AMD. Niezależnie od wersji sprzętowej, urządzenia wyglądają niemal identycznie i niebyt okazale - zwykła, czarna skrzynka. W środku jednak jest już dużo lepiej. Zotac zdecydował się zbudować swoje zestawy w oparciu o procesory Intel Core i5-7300HQ lub AMD Ryzen 5 1400, co w połączeniu z wydajnymi kartami GTX ma dostarczyć mocy do udźwignięcia nowych gier oraz obsługi gogli VR. W urządzeniu można umieścić dwie kości DDR4 2400 MHz, o łącznej pojemności nie przekraczającej 32 GB, jeden dysk SATA 2,5 cala oraz jeden dysk SSD na złączu M.2 (dyski do kupienia osobno). Dodatkowo wersja oparta o procesor Intela, wspiera technologię Intel Optane.

Mini PC od Zotaca mogą zdobyć popularność wśród osób szukających mobilnego,komputera do gier, który zajmując mało miejsca, pozwala na dość dobre osiągi

Z przodu zestawów umieszczono czytniki kart pamięci, dwa gniazda audio, po jednym porcie USB 3.1 i USB 3.1 Type C. a tylnym panelu znalazły się gniazda na 2 anteny Wi-Fi, 4 porty USB 3.0 oraz złącza wideo - HDMI, trzy DisplayPort oraz DVI-D. Niestety producent nie zdradził na chwilę obecną ani przewidywanej ceny, także nie można ocenić opłacalności produktu, ani daty wprowadzenia do sprzedaży.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zotac prezentuje nowe Mini PC dla graczy

 0