ZOTAC prezentuje nowego miniaturowego PC-ta

ZOTAC prezentuje nowego miniaturowego PC-ta

ZOTAC zaprezentował najnowszy model ZBOX CI329 nano, który wchodzi w skład popularnej serii miniaturowych komputerów osobistych znajdujących zastosowanie w wielu codziennych czynnościach.

Najnowszą propozycję wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel N4100 o kodowej nazwie Gemini Lake ze zintegrowanym układem graficznym Intel UHD Graphics. W efekcie gwarantowana wydajność pozwoli na swobodne wykonywanie codziennych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty elektronicznej, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów na YouTube, a także realizowanie pozostałych mniej wymagających czynności. Wspomniany CPU charakteryzuje się ponadto dość niskim poborem energii osiągającej 13 watów mocy (6 watów w trybie bezczynności). Dodatkowo komputer dysponuje aż pięcioma portami USB, czytnikiem kart SDXC, gniazdem słuchawkowym i mikrofonowym, dwoma portami Gigabit Ethernet, bezprzewodowym modułem sieciowym 802.11ac i Bluetooth 5.0. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu, podłączyć można do niego dowolne urządzenie peryferyjne lub zapewnić łączność niezbędną do wykonywania codziennych zadań. 

ZBOX CI329 nano, który charakteryzuje się cichą kulturą pracy znajdzie zastosowanie przy codziennych niezbyt wymagających czynnościach

Nowy komputer z serii ZBOX Mini PC wyposażony został w różnego typu wyjścia wideo, w tym w złącza DisplayPort, HDMI i VGA. Bez problemu możesz cieszyć się obrazem o rozdzielczości 4K, który wyświetlany jest z częstotliwością 60 Hz, a także rozszerzyć generowany widok na maksymalnie trzy wyświetlacze. Z kolei, dzięki kompatybilności z systemem montażowym VESA, zapewniono komputerowi wyjątkową wszechstronność oraz mobilność, które pozwalają umieścić go i zamontować praktycznie w dowolnym miejscu. Dzięki beznarzędziowemu dostępowi do gniazd pamięci SO-DIMM i 2,5-calowej kieszeni HDD/SSD, możliwa jest łatwa i szybka modernizacja bądź rozbudowa tego komputera klasy Mini PC. Konfiguracja sprzętowa modeli z serii PLUS i Windows 10 Home pozwala również na bezproblemowe wykonywanie codziennych zadań. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ZOTAC prezentuje nowego miniaturowego PC-ta

 0