ZOTAC zaprezentował najmniejszą na świecie stację roboczą Mini PC

ZOTAC zaprezentował najmniejszą na świecie stację roboczą Mini PC

Firma ZOTAC Technology  zaprezentowałanowy komputer klasy Mini PC z serii ZBOX Q wyposażony w wydajny procesor graficzny NVIDIA Quadro.

Komputery z serii ZBOX Q wyposażono w karty graficzne z rodziny NVIDIA Quadro oparte na architekturze Pascal - począwszy od modelu P1000 do najnowszego, zgodnego z VR Ready P5000. PC-ty zostały nie tylko solidnie przetestowane, ale są także certyfikowane jako w pełni kompatybilne ze wszelkimi profesjonalnymi aplikacjami. Serce serii Q stanowią procesory Intel Core i5 lub i7 zapewniające nie tylko szybką, ale i efektywną pod względem oszczędności energii pracę. Jak zaznaczył Jacky Huang, Dyrektor ds. Produktu ZOTAC jest niezwykle dumny, że jako pierwsza firma na świecie, której udało się opracować komputer klasy Mini PC, może teraz dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów oraz większych partnerów. 

Nowa seria produktów ZBOX zostanie pokazana szerszej publiczności na targach NAB Show w Las Vegas

Komputery ZBOX Q mają tylko 7 cm wysokości i zajmują o 50% mniej miejsca, w porównaniu z tradycyjnymi obudowami typu wieża, co przekłada się na większą produktywność. Dzięki zwiększonej wentylacji a także zastosowaniu wydajnego systemu chłodzenia zmaksymalizowano mechanizm odprowadzania ciepła z wnętrza obudowy, co pomogło utrzymać przez praktycznie cały czas wysoki poziom wydajności. We wszystkich prezentowanych produktach znajdziemy nowoczesne technologie związane z wymianą, przechowywaniem, czy transmisją danych, w tym dwie karty sieciowe gigabit Ethernet, moduł WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI 2.0, do 32 GB pamięci DDR4, napędy M.2 i 2,5-calową wnękę przystosowaną do montażu urządzeń pamięci masowej HDD/SSD. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie produktów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ZOTAC zaprezentował najmniejszą na świecie stację roboczą Mini PC

 0