ZOTAC ZBOX PI225 z nagrodą iF DESIGN AWARDS 2018

ZOTAC ZBOX PI225 z nagrodą iF DESIGN AWARDS 2018

ZOTAC poinformował o wyróżnieniu podczas trwających iF Design Awards 2018 ich najnowszego mini PC, który znajdzie miejsce w wielu zastosowaniach.

Komputerek zdobył nagrody w kilku kategoriach m.in. iF Design Awards 2018 - jako najlepszy produkt w swej klasie, za wzornictwo i innowacje, a także parę światowych wyróżnień, czy głównych nagród na European Hardware Awards 2017 oraz Computex d&i Awards w 2016 oraz 2017 roku. Wspomniane zwycięstwa w pełni potwierdzają jakość oferowaną przez firmę ZOTAC również na polu wzornictwa przemysłowego. ZBOX PI225 został doceniony przez iF International Forum Design GmbH wśród 6400 zgłoszeń z aż 54 krajów, zdobywając uznanie jury składającego się z niezależnych ekspertów z całego świata. Powodem był fakt, iż charakteryzuje się on najmniejszymi rozmiarami obudowy w formacie pico, a zarazem w dalszym ciągu pozostaje wszechstronną maszyną obliczeniową równą komputerom stacjonarnym. 

ZOTAC ZBOX PI225, to jeden z topowych mini komputerów na świecie, do wszechstronnych zastosowań

Jest on tylko odrobinę wyższy od klasycznego 2,5 calowego dysku SSD. Jego podzespoły zasila dwurdzeniowy procesor marki Intel Apollo Lake, a dzięki temu, iż w środku nie znajdziemy ani jednego wentylatora, pozwala na bezszelestną pracę. Dodatkowo w jego wnętrzu umieszczono takie standardy jak najnowszy Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI, czy bezprzewodową sieć WIFI 802.11. Systemem operacyjnym zasilającym cały sprzęt pozostaje najświeższe wydanie Windowsa 10 w wersji Home. Dodatkowo zastosowane komponenty pozwalają na możliwość pełnego korzystania z popularnej aktualnie rozdzielczości 4K, dzięki czemu komputer nada się nie tylko do klasycznej pracy, lecz też oglądania filmów z rodziną, czy znajomymi. Więcej szczegółów o ZBOX PI225 poznacie na stronie producenta. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ZOTAC ZBOX PI225 z nagrodą iF DESIGN AWARDS 2018

 0