ZOWIE XL2740 - monitor dedykowany zawodnikom esportu

ZOWIE XL2740 - monitor dedykowany zawodnikom esportu

Benq zaprezentował najnowszą propozycję dla najbardziej wymagających, którą cechuje niezwykła jakość obrazu oraz wiele pomniejszych funkcji. 

Na przełomie lutego i marca na rynek trafi ZOWIE XL2740, będące większym odpowiednikiem obecnego w sprzedaży od 2016 roku modelu XL2540. Nowszą, 27-calową wersję, dedykowaną esportowcom wyróżnia praca z rzeczywistą częstotliwością odświeżania 240 Hz, zapewniającą jeszcze większą płynność ruchu w grach zainstalowanych na komputerach z kartami graficznymi generującymi ponad 240 klatek na sekundę. Wybierając wspomniany monitor warto upewnić się, czy używany przez nas PC i gra sprostają tym wymaganiom. Z pozostałych cech warto wymienić chociażby regulowaną osłonę obrazu, ułatwiającą skoncentrowanie się na wirtualnym świecie, dodatkowo eliminującą wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu - z całą pewnością ten sposób pomoże wygrać wiele niezapomnianych pojedynków w ulubionej strzelance. 

ZOWIE XL2740 zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców, bo posiada wiele cech pożądanych w zmaganiach esportowych

Oprócz tego warto wspomnieć o szybkim przełączniku trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S-Switch) - aktualnie jest on jeszcze sprawniejszy w obsłudze niż jego poprzednia wersja. Wyposażono go w pięć przycisków, co pozwala dostosować oraz zapisać w pamięci ustawienia monitora, np. do pracy, gry czy rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia ekspresową zmianę ustawień OSD (menu ekranowe), likwidując monotonny proces regulacji podstawowych ustawień. Cały proces jest niezwykle prosty w obsłudze, zaś trzy ulubione profile użytkownika mogą zostać zapisane i przeniesione do innego takiego samego monitora, używanego przykładowo na treningach bądź zawodach. W Polsce monitor pojawi się w marcu, a jego cena detaliczna wyniesie 2535 zł. Więcej informacji o produkcie na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ZOWIE XL2740 - monitor dedykowany zawodnikom esportu

 0