Zwiastun Call of Duty: WW2 zaskakuje fabularną głębią

Zwiastun Call of Duty: WW2 zaskakuje fabularną głębią

Właśnie ukazał się najnowszy zwiastun Call of Duty: WW2, w którym widzimy historię oczami bohatera, Ronalda Danielsa, pseudonim "Red".

Udostępniony przez Activision materiał wideo traktuje o młodym szeregowcu, który dołącza do sił pierwszej dywizji piechoty amerykańskiej armii. Swój chrzest bojowy otrzymuje podczas operacji D-day w Normandii, Francji. Trailer stworzony jest na bazie silnika i łączy sceny z rozgrywki wraz z wyreżyserowanymi przerywnikami. Możemy zobaczyć w nich hollywoodzkich aktorów Josha Duhamela, Jonathana Tuckera czy też weterana serii Call of Duty, Jeffery'ego Pierce'a. Całość utrzymana jest w stylizowanym, posępnym klimacie, akcentowanym mroczną muzyką nieco przypominającą tą z pierwszego zwiastuna Wojny o Planetę Małp.

Call of Duty: WWII ma być grą zarówno realistyczniejszą, jak i dojrzalszą niż poprzedniczki

Montaż scen jest chirurgicznie precyzyjny, ma swój rytm i czuć w nim mocny bagaż emocjonalny, ale mimo wszystko brak w nim patosu. Z opisu filmiku wynika, że po misjach na plaży w Normandii, nasz protagonista weźmie udział w potyczkach w Lesie Hurtgen, a także w bitwie o Bulge, w drodze do Niemiec. Nowe Call of Duty ma wyróżniać się szeregiem nowych trybów multiplayer (m.in. Wojna, z elementami fabularnymi), a także sporą liczbą innowacji odnośnie samej rozgrywki, która jest wolniejsza, bardziej metodyczna oraz taktyczna. Nie uświadczymy tutaj na przykład regenerującego się zdrowia.

Premiera Call of Duty: WWII przewidziana jest na 3 listopada, a gra dostępna będzie na PS4, Xbox One oraz PC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zwiastun Call of Duty: WW2 zaskakuje fabularną głębią

 0