Zwiastun Dishonored: Death of the Outsider ukazuje nowe moce

Zwiastun Dishonored: Death of the Outsider ukazuje nowe moce

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielny dodatek uzupełniający fabularnie Dishonored 2. Wydawcy, firma Bethesda, właśnie opublikowali zwiastun ukazujący rozgrywkę.

W Death of the Outsider wcielamy się w postać Billie Lurk, znanej z dodatku Knife of Dunwall do pierwszego Dishonored, która była porucznikiem mistrza-zabójcy Dauda. Pojawiła się także w Dishonored 2 jako Meagan Foster, kapitan statku  Groźna Wręga. Ponownie głosu tej postaci użyczy znana hollywoodzka aktorka Rosario Dawson. Jej koledzy po fachu Michael Madsen i Robin Lord Taylor również powracają i ponownie odtworzą swoje role Dauda i Odmieńca. Death of the Outsider skupia się na historii Lurk wraz z jej mentorem Daudem, którzy planują zabić tytułowego Odmieńca, który jest kimś w rodzaju boga.

Zwiastun Dishonored: Death of the Outsider

Lurk posiada cały szereg specjalnych, unikatowych mocy, jak na przykład przejmowanie wyglądu napotkanych NPC. Zaprezentowany zwiastun raczej sprawia wrażenie, że twórcy dodatku postawili na szybsze, dynamiczniejsze skrytobójstwo. Wykorzystano w nim utwór Marilyn Manson o wymownym tytule Killing Strangers, spektakularnie komponującym się z choreografią walki. Graficznie nie należy się spodziewać zbytniej odmiany po Dishonored 2 - ten niecały rok jaki będzie dzielić Death of the Outsider od pełnoprawnej części drugiej zapewne przełoży się na lepsze dopracowanie silnika gry, który - bądź co bądź - na premierę sprawiał lekkie problemy, szczególnie Xbox One. Dishonored: Death of the Outsider zadebiutuje 15 września na PlayStation 4, PC i Xbox One. Cena tego samodzielnego dodatku wynosi 129,99 zł. Gra nie wymaga Dishonored 2 i dostępna jest także w wydaniu pudełkowym.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zwiastun Dishonored: Death of the Outsider ukazuje nowe moce

 0