Życzenia na Nowy Rok 2020

Życzenia na Nowy Rok 2020

Życzenia na Nowy Rok 2020 od ITHardware.pl

Już za kilka godzin wszyscy będziemy świętowali nadejście Nowego Roku 2020, a zarazem pożegnamy bieżący 2019. Jest to czas składania obietnic noworocznych nie tylko najbliższym, ale i stawianie sobie indywidualnych celów, jak rzucanie nałogów, zapisanie się na siłownię, być lepszym w swojej ulubionej grze sieciowej, a może podjąć bardziej życiowe decyzje, jak związek z drugą osobą, wybór kierunku kształcenia czy zmiana pracy.  Tak jak i Wy macie prywatne życzenia, cele i wyzwania w nowym roku tak i my stawajmy sobie jeszcze wyżej poprzeczkę. W tym miejscu  w imieniu całej redakcji ITHardware.pl pragnę podziękować wszystkim naszym stałym, jak i okazjonalnym czytelnikom za czas, który poświeciliście na czytanie codziennych newsów, testów, recenzji, poradników i innych treści. Wszak piszemy dla Was, więc im więcej mamy odbiorców, tym bardziej czujemy się docenieni i z jeszcze większym poświęceniem przykładamy się do swoich obowiązków.

 

W tym roku serwowaliśmy dla Was ogromne ilości aktualności z cyfrowego świata, testy, recenzje czy poradniki. Mogliście się z nami spotkać i porozmawiać na imprezach e-sportowych (PGA2019, Game-On Kielce), gdzie z naszymi partnerami mieliśmy dla Was wory nagród.

      

      o o O o o
    o__O__o o o
    o_O_o_O_o
   o__O__o o o
    o_O_o_O_o o
   $$$$$$$$$$$$
    $$_2020_$$
      $$$$$$$$
        $$$$$$
          $$$$
            $$
            $$_
_          $$
____$$$$$$$$


Co w nowym roku?

Nowy 2020 rok standardowo zaczniemy polecanymi zestawami do gier, które tradycyjnie zostaną opublikowane 1.01.2010 o godz. 00.00, mamy w zanadrzu testy kilku płyt głównych i procesor AMD - Tomek Cugowski już je katuje, będzie zasilacz ATX oraz UPS (to moja działeczka), a Daniel Górecki  ma na warsztacie kilka laptopów. Tak więc początek roku będzie ciekawy, tym bardziej że wzorem lat poprzednich będziemy publikować polecane produkty z każdej kategorii. Zostanie z nami.

Zatem życzymy Wam wszystkiego najlepszego, wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu pomysłów i siły do ich realizacji. A w formie nieoficjalnej dużo rdzeni, wielu gigaherców, nowych kart graficznych i pięknie wyeksponowanych, a zarazem wydajnych komputerów PC :) W 2020 roku nie mamy zamiaru zwalniać tempa, wręcz przeciwnie! Postaramy się fundować jeszcze więcej ciekawych i unikalnych treści. Mamy nadzieję, że wzorem tego roku zobaczymy się na kilku imprezach e-sportowych czy halach targowych.

Niech moc będzie z Wami!

Ekipa ITHardware.pl

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Życzenia na Nowy Rok 2020

 0