Amatorska Liga Esportowa MSI, czyli jak rozpocząć przygodę z esportem

Amatorska Liga Esportowa MSI, czyli jak rozpocząć przygodę z esportem

Z wypiekami na twarzy śledzicie wyniki na lokalnej i międzynarodowej scenie esportowej, a oglądając kolejne starcia w Counter Strike Global Offensive macie nieodparte wrażenie, że potraficie to zrobić równie dobrze albo nawet lepiej, tylko po po prostu nigdy nie mieliście możliwości się wykazać? W takim razie Amatorska Liga Esportowa powered by MSI jest właśnie dla Was!

A o czym mowa? O nowym projekcie producenta dostarczającego na rynek najlepsze gamingowe rozwiązania, który postanowił pomóc młodym graczom zaistnieć w środowisku i na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące rozgrywce na najwyższym poziomie i profesjonalnym sprzęcie. Nie da się bowiem ukryć, że chociaż esport jest coraz popularniejszy również w naszym kraju, który jest przy okazji gospodarzem wielu prestiżowych turniejów, amatorzy nie mają lekko i ze świecą szukać imprez, gdzie mogą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. A przecież to jedyna droga, że dać się zauważyć i spełnić marzenia o profesjonalnej karierze!

Oczywiście nie bez znaczenia jest również wysokiej klasy gamingowe wyposażenie, a takie właśnie dostarcza MSI. Wystarczy tu spojrzeć na naszą drużynę Evolve by ITHardware.pl, która dzięki profesjonalnemu wsparciu ze strony tego producenta i jego najnowszych rozwiązań była w stanie błyskawicznie wskoczyć na zupełnie inny poziom - w zaledwie kilka miesięcy po powstaniu zanotowała wygrany turniej Go4CS:GO Europe, 3. miejsce w kwalifikacjach Games Clash Masters, a następnie awans do przyszłego sezonu ESL Mistrzostw Polski CS:GO.

I trudno się temu dziwić, bo kiedy MSI robi coś dla graczy, to podchodzi do tego bardzo profesjonalnie i zawsze wsłuchuje się w opinie profesjonalistów, którzy mają możliwość testowania sprzętu producenta i dzielenia się uwagi - Evolve by ITHardware.pl miało okazję osobiście odwiedzić Dragon Gaming Room w siedzibie MSI we Wrocławiu, gdzie do naszej dyspozycji oddano nie tylko komputery stacjonarne, ale i gamingowe notebooki. Co więcej, nasza współpraca układa się na tyle obiecująco, że Amatorska Liga Esportowa wystartowała podczas ostatnich kwalifikacji do naszego pierwszego turnieju EVOLVEyourself, gdzie MSI udostępniło specjalnie przygotowaną platformę, zawierającą wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia takich rozgrywek.

Teraz i Wy macie takie same możliwości jak nasza drużyna, bo najlepsze zespoły zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się we wrocławskiej siedzibie MSI - zawodnicy zasiądą w specjalnie przygotowanym gameroomie, gdzie rozegrają mecz o wszystko na sprzęcie najwyższej klasy i jeśli uda im się pokonać przeciwników, wykonają pierwszy poważny krok w stronę profesjonalnej kariery i otrzymają cenne nagrody, które pozwolą im rozwinąć gamingowe skrzydła - za pierwsze miejsce przewidziano myszki Clutch GM60, za drugie słuchawki SteelSeries Siberia 200 i kontrolery do Xbox One, a za trzecie słuchawki SteelSeries Siberia 200.

Co prawda zapisy i kwalifikacje do pierwszego sezonu turnieju już za nami (wyniki TUTAJ), ale rozgrywki Amatorskiej Ligi Esportowej powered by MSI cieszą się taką popularnością, że możemy liczyć na kolejne edycje. Co więcej, organizatorzy nie wykluczają rozszerzenia listy tytułów, więc do Counter Strike: Global Offensive mogą w przyszłości dołączyć inne kultowe marki esportowe. Poza tym, zmagania od fazy ćwierćfinałowej możemy oglądać online na platformie Twitch z profesjonalnym komentarzem Łukasza „Prawusa” Ganczewskiego, który w przeszłości komentował już wiele rozgrywek profesjonalistów w CS:GO, więc można na własne oczy przekonać się, jakie emocje czekają, kiedy następnym razem zdecydujemy się pokazać innym własne możliwości. Bo marzenia się spełniają… z niewielką pomocą MSI!

Zapraszamy do zapoznania się z nową promocją MSI (szczegóły po kliknięciu na baner):

Galeria:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amatorska Liga Esportowa MSI, czyli jak rozpocząć przygodę z esportem

 0