G.Skill tworzy 32 GB zestaw pamięci o taktowaniu 4400 MHz

G.Skill tworzy 32 GB zestaw pamięci o taktowaniu 4400 MHz

Jakiś tydzień temu Corsair prezentował swój 32 GB (4x8 GB) zestaw pamięci o rekordowym taktowaniu 4,333 MHz, bijąc tym samym poprzedni rekord należący do firmy G.Skill. Jak można wywnioskować z tytułu, poprzedni lider nie pozwolił zdetronizować się na długo.

G.Skill to firma specjalizująca się w produkowaniu najlepszej jakości modułów pamięci dla najbardziej wymagających konsumentów. Od wielu lat jej produkty plasują się w ścisłej czołówce najbardziej wydajnych podzespołów komputerowych, raz po raz bijąc kolejne rekordy w taktowaniu. Nie inaczej jest tym razem – po tym jak Corsair swoim zestawem pobił poprzedni rekord należący do G.Skill, postanowili oni wypuścić kolejny zestaw i wraz z nim wrócić na podium. Ich najnowsze dzieło Trident Z 32 GB (4x8 GB) DDR4 osiąga taktowanie na poziomie 4400 MHz przy czasie opóźnienia wynoszącym CL19-19-19-39, bijąc tym samym poprzedniego rekordzistę pod każdym względem. Zarówno zestawy od G.Skill, jak i Corsair, są zbudowane na sprawdzonych i wyjątkowo wydajnych kościach pamięci Samsunga B-die.

Producenci pamięci RAM nieustannie osiągają coraz lepsze wyniki w taktowaniu pamięci, bijąc przy tym kolejne rekordy

G.Skill Trident Z

Premiera ósmej generacji procesorów Intela oraz płyt głównych z chipsetem Z370 otworzyła wiele możliwości dla producentów pamięci RAM, dzięki którym nieustannie osiągają oni coraz to lepsze wyniki w taktowaniu oraz czasie opóźnienia – olbrzymie znaczenie odgrywa w tym technologia OptiMem Asusa, wraz z układem T-Toplogy. Platformą testową najnowszego produktu G.Skill była płyta główna Asus Rog Maximus X Hero (Wi-FI AC) z procesorem Intel Core i7-8700K. Producent twierdzi również, że niezależnie od tego, czy jesteś weteranem overclockingu, czy entuzjastą, który chciałby mieć wydajniejszy komputer, i tak nie powinieneś mieć problemów w osiąganiu coraz lepszych wyników używając ich pamięci. Wszystko to za sprawą Intel Extreme Memory Profile, który pozwala nam na bezproblemowe wymuszenie jeszcze większego wzrostu wydajności.

Osiągi

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: G.Skill tworzy 32 GB zestaw pamięci o taktowaniu 4400 MHz

 0