Redakcja ITHardware na GameON 2018 – promocje, agenda, konkursy

Redakcja ITHardware na GameON 2018 – promocje, agenda, konkursy

Po raz kolejny Kielce zostaną opanowane przez miłośników gier komputerowych! Zapraszamy na czwartą edycję imprezy gamingowej – GAMEON, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2018, w tym roku pośród wystawców zagości także ekipa ITHardware i to z mocnym wsparciem takich marek jak TP-Link, iiyama, Bloody, Thermaltake oraz MSI... będzie się działo!

Tegoroczny GameON to niezwykle ważne wydarzenie w kalendarzu nie tylko ogólnie pojętego gamingu, ale i świata esportu sensu stricto. Odbędzie się tam bowiem finał Polskiej Ligi Esportowej, nietypowe mistrzostwa w Farming Simulator i wiele pomniejszych turniejów, jak choćby ten organizowany przez ITHardware. W związku z tym i nas nie może na tym wydarzeniu zabraknąć. Jak zwykle, przygotowujemy dla Was całą masę atrakcji. Nasze stoisko oznaczone logiem serwisu znajdziecie na hali D, niedaleko zaprzyjaźnionego Ballistix'a. W trakcie imprezy będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach, z pulą nagród sięgającą blisko 10 tys. złotych, a ponadto przetestować komputery ITHardware FOR GAMERS, oparte na najnowszych procesorach Intela, czyli układach 8. generacji z rodziny Coffee Lake, komponentach marki MSI, a także nowych obudowach i zasilaczach od Thermaltake. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych przez firmę MSI, gamingowych laptopach będziecie mogli zagrać w wiele znanych tytułów gier. Oprócz tego pojawią się liczne mini-gry i zabawy.

Na Kieleckich targach GameON2018 pojawimy się w towarzystwie firm TP-Link, iiyama, Bloody, Thermaltake oraz MSI!

Mamy dla was przygotowaną dużą dawkę konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zaraz po porannej rozgrzewce Wyklawiszujemy Was razem z Bloody. Ciekawa zabawa, która podczas targów GoodGame była prawdziwym hitem! Uczestnicy na czas będą musieli powkładać klawisze do rozłożonej klawiatury, proste prawda? Na rozluźnienie, po manualnej wirtuozji, przyjdzie nam Quiz Gier, gdzie zmierzycie się z tytułami zarówno starszymi, jak i najnowszymi. Zobaczymy, kto z was jest prawdziwym wyjadaczem i ma ograne wszystkie tytuły na świecie ;) Po uczcie dla umysłu przyjdzie czas na zabawę siłową z marką Thermaltake. Posmakujecie wagi prawdziwej obudowy, a nagrody zgarną ci, którzy częściej siedzą na siłowni niż przed komputerem! PlugIN natomiast będzie zabawą na czas związaną z urządzeniami sieciowymi TP-Link. Zobaczymy, czy poradzicie sobie z kabelkami i jak sprawnie wam to pójdzie, a zaraz po tej manualnej rozgrzewce powalczycie o pamięci Ballistix, wkładając kości DRAM na czas do płyty głównej. Na poprzednich targach rekordzista zrobił to w niecałe 8 sekund, czym wzbudził szacunek wśród gremium redakcyjnego.

Nie może ponadto zabraknąć wspomnianego we wstępie turnieju Counter-Strike: Global Offensive oraz batów, które nie jednemu spuści KAZ, w cyklu Kobieta mnie bije... jednak bardziej współczesnym niż kultowa Seksmisja. Na zakończenie będziecie mogli zakosztować symulatora jazdy samochodem z prawdziwego zdarzenia, testując zarazem naszą strefę Free 2 Play, zorganizowaną we współpracy z firmą MSI, na laptopach z rodziny produktowej Gaming i komputerach ITHardware FOR GAMERS. Mało tego, GameON to nie tylko okazja do zgarnięcia interesujących fantów czy pogrania w topowe tytuły, bowiem będzie można także spotkać się z naszymi partnerami (przedstawicielami firm) oraz redaktorami serwisu, którzy co oczywiste, deklarują swą obecność. Szczegółową rozpiskę tego co i kiedy czeka Was w ciągu najbliższego weekendu znajdziecie poniżej. Raz jeszcze gorąco zapraszamy wszystkich chętnych. Jednocześnie pragniemy podziękować firmom TP-Link, iiyama, Bloody, Thermaltake oraz MSI za przekazanie nagród do konkursów i wsparcie techniczne.

 

Informator GameON 2018:

Sobota 23.04.2018

9:00 - 10:00 Kawa czy Herbata.. czyli rozruch imprezy :)

10:00 - 11:00 Wyklawiszuj się… składamy klawiaturę  od - Bloody

11:00 - 12:00 Jaka to gra - QUIZ

12:00 - 13:00 Sprawdź swój POWER z - Thermaltake

13:00 - 14:00 PlugIN - TP-Link Łączy!

15:00 - 16:00 Ballistix - Szybkie pamięci - włóż DRAM do płyty

16:00 - 17:00 Turniej CS:GO - Nagła Śmierć - Zarejestruj się!

17:00 - 18:00 Project Cars - Time run - PlaySeat i Thrustmaster

18:00 - 19:00 CS:GO | 1:1 - z cyklu Kobieta mnie bije ;) - zawalcz z KAZ o nagrody

19:00 - 20:00 Strefa free to play

Niedziela 24.06.2018

9:00 - 10:00 Kawa czy Herbata.. czyli rozruch imprezy :)

10:00 - 11:00 Wyklawiszuj się… składamy klawiaturę  od - Bloody

11:00 - 12:00 PlugIN - TP-Link Łączy!

12:00 - 13:00 Sprawdź swój POWER z - Thermaltake

13:00 - 14:00 Jaka to gra - QUIZ

15:00 - 16:00 Turniej CS:GO - Nagła Śmierć - Zarejestruj się!

16:00 - 17:00 Ballistix - Szybkie pamięci - włóż DRAM do płyty

17:00 - 18:00 Gran Turismo - Time run - PlaySeat i Thrustmaster

18:00 - 19:00 CS:GO | 1:1 - z cyklu Kobieta mnie bije ;) - zawalcz z KAZ o nagrody

19:00 - 20:00 Strefa free to play

Poranna kawa czy herbata ;)

Zaczynamy lekkim rozruchem, z krótkimi zabawami opartymi na Social Media. Do zdobycia garść gadżetów przygotowanych przez partnerów. Jest do dobry moment do zamienienia kilku słów z redakcją ITHardware.pl.

Wyklawiszuj się… składamy klawiaturę na czas

W związku z premierą nowych klawiatur od Bloody, która będzie miała miejsce na naszym stoisku, przygotowaliśmy dla Was zabawę właśnie z „klawiszami” w roli głównej. Do układania zostaną przygotowane dwie klawiatury pozbawione capsów, zawodnik który ułoży je najszybciej i będzie najbliżej prawidłowego układu klawiatury wygrywa nagrody od marki Bloody. Dla ułatwienia jednak każdy z uczestników otrzyma do wglądu, na 20 sekund, prawidłową konfigurację.

Jaka do gra? QUIZ

Konkurs polegający na rozpoznaniu gry na podstawie zrzutu z ekranu. Zawody poprowadzi nasz host Maciek, a nagrody zagwarantuje Bloody.

PlugIN - TP-Link Łączy!

Konkurs polegający na prawidłowym podłączeniu kabli Ethernet pomiędzy dwoma switchami 8-portowymi marki TP-Link, dla utrudnienia porty będzie trzeba połączyć zgodnie z numeracją, a ta na pewno nie będzie po kolei ;)

Sprawdź swój POWER z Thermaltake

Konkurs polegający na prezentacji tężyzny fizycznej. Dla tych, którym siłownia nie jest obca, mamy wyzwanie jak najdłuższego utrzymania przed sobą, w ściśle określonej pozycji, obudowy marki LC-POWER (przy okazji zobaczycie jak wygląda i ile waży). Dla bezpieczeństwa pozbawimy jej szklanych boków, co nie oznacza, że będzie lekko. Nagrody zagwarantują Thermaltake.

Project Cars - gra na czas

Podczas PGA śmiałkowie dzielnie walczyli w Forza Motorsport 7, tym razem razem z Cenega Polska postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i rozegrać czasowy wyścig w najbardziej realistycznym symulatorze jazdy, czyli Project Cars 2. Fani tej serii zmierzą się w turnieju na najszybsze okrążenie. Innymi słowy: najszybszy uczestnik wygrywa. Zawody odbędą się z wykorzystaniem zestawów Playseat Alcantara Pro, z kierownicą Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition i 55-calowym monitorem iiyama G-Master. Turniej rozegrany zostanie na konsolach PS4.

Bądź szybki jak Ballistix

Do tej pory na naszych eventach składaliście komputery na czas, teraz dzięki marce Ballistix mamy dla Was trzy stanowiska, w których każdego dnia zmierzycie się z montażem pamięci na czas, a do wygrania będzie każdego dnia zestaw pamięci Crucial Ballistix Sport LT 8GB DDR4 (BLS2C4G4D240FSE). 

Strefa free-to-play

Na zakończenie dnia zapraszamy do zapoznania się z nowymi jednostkami komputerowymi For Gamers, opartymi na procesorach Intel Core ósmej generacji oraz najnowsze płyty z serii Z370, B360 i H310, wyposażonymi w karty graficzne marki ZOTAC: GeForce GTX 1060, GTX 1070Ti i GTX 1080Ti serii AMP Edition. Co więcej, do przetestowania oddamy też sześć wysokowydajnych laptopów Dream Machines, również opartych o najnowszą generacje procesorów Intel. Możecie na żywo przekonać się jak szybko działają na nich takie produkcje jak CS:GO, LoL, Dota 2 czy Fortnite. Do dyspozycji przez cały dzień są równie symulatory jazdy Project Cars 2 – wpadajcie i zobaczcie ile frajdy daje profesjonalna kierownica z fotelami PlaySeat.

Turniej CS:GO Nagła Śmierć

Tego oczywiście nie mogło zabraknąć. Na naszym stanowisku Free-to-play marki For Gamers zorganizujemy dla ochotników mini turniej CS:GO RO16, czyli 16 zawodników i 8 par, z których zwycięzca przechodzi dalej systemem drabinkowym. Zbierzcie się 15 minut przed godziną 13:00 w celu zgłoszenia swojej kandydatury, a śmiałków wyłonimy w dodatkowej walce na miecze.

Mini gry i zabawy

Miszmasz konkursowy w wykonaniu wszystkich partnerów stanowiska. Będziecie mogli sprawdzić się w odbijaniu ping ponga, walce na dmuchane miecze, okrzykach których siłę zmierzymy decybelomierzem i wielu innych ciekawostkach. Bądźcie z nami, na pewno rozdamy sporo fantów.

Konkurs składania klawiatury na czas:

1. miejsce: xx

2. miejsce: xx

3. miejsce: xx

QUIZ JAKA TO GRA?

1. miejsce: xx

2. miejsce: xx

3. miejsce: xx

Konkurs POWER z Thermaltake

1. miejsce: xx 

2. miejsce: xx 

3. miejsce: xx

Konkurs Bądź szybki jak Ballistix

Zestaw kości RAM Crucial Ballistix Sport LT 8GB DDR4 (BLS2C4G4D240FSE)

PlugIN! TP-Link łączy

1. miejsce: xx

2. miejsce: xx 

3. miejsce: xx

4. miejsce: xx

Turniej CS: GO - Nagła śmierć

1. miejsce: xx

2. miejsce: xx 

3. miejsce: xx

4. miejsce: xx

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Redakcja ITHardware na GameON 2018 – promocje, agenda, konkursy

 0