ITHardware.pl - podsumowanie 2017 roku

ITHardware.pl - podsumowanie 2017 roku

Rok 2017 to był bardzo ważny okres dla ITHardware.pl. Mimo że jesteśmy z Wami od kwietnia 2016 roku, daliśmy radę zaserwować Wam bardzo dużo treści. Zeszły rok obfitował w wiele ważnych premier jak procesory AMD, które jak wiadomo, przerwały hegemonię Intela. Był to powiew świeżości, na który czekaliśmy latami. Procesory pociągnęły za sobą cały łańcuch następstw jak nowe płyty główne czy w końcu nieoczekiwana odpowiedź Intela z 6-rdzeniowym i5. CPU to nie jedyne gorące premiery, mieliśmy też nowe układy graficzne jak AMD RX Vega, GeForce GTX 1080 Ti, czy niedawno GTX 1070 Ti.

Jak na portal z tak niewielkim stażem staraliśmy się trzymać tempo narzucone licznymi premierami. Opublikowaliśmy 238 artykułów (testy, recenzje, poradniki i felietony) oraz 2450 aktualności. Coraz bardziej rozwijamy nasz kanał YouTube, gdzie znajduje się już kilkadziesiąt materiałów wideo, a dopiero się rozkręcamy. Oczywiście to nie wszystko! Staramy się spotykać z Wami na różnych imprezach esportowych bądź targach. W zeszłym roku mogliście na nas trafić w Częstochowie na Let’ Play, we Wrocławiu na ESPORT NOW, czy na najważniejszych targach gier komputerowych Poznań Game Arena w Poznaniu, gdzie wraz naszymi partnerami mieliśmy dla Was masę atrakcji, sprzętów dla graczy w niesamowicie niskich cenach oraz mogliście pograć na naszych zestawach PC For Gamers. Ale nie, to nie wszystko, nie zapomnijcie o licznych konkursach na stronie portalu oraz Facebooku, gdzie rozdaliśmy nagrody rzeczowe o wartości prawie 20 000 zł! Jak widać, warto nas było odwiedzać, opublikowaliśmy dużo najwyższej jakości treści oraz rozdaliśmy wiele cennych nagród dla czytelników. Media społecznościowe to dzisiaj nieodłączna forma kontaktu z Wami, staramy się tam nie tylko wspominać o naszych najciekawszych wpisach, ale i wspomagać dobrą radą przez doświadczonych redaktorów na specjalnie utworzonej grupie pomocy technicznej ITHardware. Mamy już ponad 13000 fanów na Facebooku i ponad 3000 subskrypcji na kanale YT.       

Trzymamy tempo narzucone licznymi premierami i 2017 roku opublikowaliśmy 238 artykułów (testy, recenzje, poradniki i felietony) oraz 2450 aktualności

 

ITHardware w statystykach:

Portal

 • 1664908 unikalnych użytkowników
 • 2450 newsów
 • 238 wpisów (testy, recenzje, poradniki, felietony)
 • 57 przetestowanych układów chłodzenia CPU
 • 41 przetestowanych myszek i klawiatur dla graczy
 • 32 testy kart graficznych
 • 27 publikacji związanych z procesorami
 • 27 recenzji płyt głównych
 • 19 testów komputerów stacjonarnych oraz laptopów
 • 11 monitorów
 • 10 testów nośników danych
 • 9 testów zasilaczy
 • 8 urządzeń z kategorii audio
 • Ponadto wiele gier nie tylko na PC, ale również konsole XBOX czy PS4

 

Media społecznościowe (Facebook, YouTube)

51 000 reakcji na nasze posty

13000 fanów

846 postów

615 linków

190 zdjęć

3046 subskrypcji naszego kanału YT

27 materiałów wideo

Cały czas dążymy do tego, aby nasze testy były jak najbardziej profesjonalne. Efektem są aktualizacje metodologii testowych, czy zaopatrywanie się w odpowiedni sprzęt pomiarowy, jak pirometr wykorzystywany w testach płyt głównych, kolorymetr do testów monitorów, anemometr do pomiaru przepływu powietrza, kończąc na przystawce oscyloskopowej i komorze termicznej do testów zasilaczy komputerowych. Nowy rok to nowe wyzwania, którym postaramy się sprostać. Prężnie się rozwijamy i cały czas szukamy nowych osób, jeżeli chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi i współtworzyć ITHardware skontaktuj się z nami.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware.pl - podsumowanie 2017 roku

 0