ITHardware zaprasza na swoje stoisko podczas GameON Summer

ITHardware zaprasza na swoje stoisko podczas GameON Summer

GameON Summer to największy festiwal przywitania lata w Polsce. Do tej pory wydarzenie to kojarzone było wyłącznie jako impreza dla graczy, jednak w tym roku organizatorzy poszli krok dalej i przygotowali masę atrakcji, które związane są nie tylko z gamingiem. Ponieważ redakcja ITHardware uwielbia takie imprezy, na tegorocznej edycji GameON nie może zabraknąć również i nas. Na stoisku będziecie mogli spotkać redaktorów ITHardware i odwiedzić strefy: Patriot Viper Gaming, TP-Link, iiyama, Optimus, Xthrone, LC-Power oraz Używki.Expert. Szykuje się prawdziwa dawka świetnej zabawy z prezentacją wyjątkowych produktów dla graczy.

Do tej pory wydarzenie to kojarzone było wyłącznie jako impreza dla graczy, jednak w tym roku organizatorzy poszli krok dalej i przygotowali masę atrakcji, które związane są nie tylko z gamingiem.

Wśród naszych partnerów znajdziemy jednego z najbardziej znanych producentów sprzętu dla graczy w Polsce i na świecie, czyli firmę Patriot Viper Gaming. Zaprezentuje on nie tylko swoje najpopularniejsze produkty, ale także kilka nowości, które do tej pory można było zobaczyć wyłącznie na niedawno zakończonym Computex 2019. Patriot Viper Gaming przygotuje w swojej strefie coś dla miłośników dobrej zabawy, a dedykowane graczom stoiska gamingowe wyposażone w najnowsze i najlepsze produkty firmy ucieszą każdego miłośnika gier komputerowych. Co więcej, targi GameON to idealny moment, aby zapoznać się z nowościami – myszy V550 i V551 wylądują na stanowiskach gamingowych prosto z fabryki! A jeżeli chcecie uzbroić swoje gamingowe jednostki w inne produkty, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Patriot Viper Gaming w zakresie dysków SSD czy pamięci RAM.

Na GameON Summer nie zabraknie dobrych sieciowych gier, dlatego na miejscu zamelduje się też jeden z największych na świecie producentów m.in. routerów, czyli TP-Link. Na specjalnie przygotowanym stoisku będzie można poznać produkty marki TP-Link ze świetnym dedykowanym graczom routerem TP-Link Archer C5400X na czele. Co więcej? To tu, dzięki strefie relaksu z powerbankami TP-Link, będziecie mogli odpocząć i naładować swoje telefony komórkowe oraz pograć na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych. Nie zabraknie także konkursów, jak TP-link plug in, czyli wkładanie przewodów na czas - nagrodami będą powerbanki od TP-Link.

Na GameON Summer będzie można śledzić również rozgrywki profesjonalistów, ale nie tylko - na naszym stoisku odbędą się turnieje w CS:GO i LoL w formacie 1-na-1, w których wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. W obrębie stoiska o powierzchni 50m2 pojawi się strefa Free2Play z CS:GO, LoL i Fortnite, a odwiedzający targi przetestują komputery OPTIMUS z serii E-Sport i E-sport Extreme stworzone dla wymagających graczy. Dodatkowo, przez cały czas trwania imprezy, Optimus organizować będzie też konkursy, m.in. koło fortuny, w których do wygrania będą cenne nagrody. Co więcej, swoje fotele zaprezentuje Xthrone i w końcu będziecie mogli przekonać się, jak wygodne mogą być wielogodzinne sesje przed komputerem. Warto zostać do końca imprezy, ponieważ Xthrone zapowiedział wyprzedaż ekspozycji w rewelacyjnych cenach pod koniec eventu. Xthrone Draco przeceniony z 799 zł na 399 zł czy Xtrone Chronos w cenie 499 zł zamiast 899 zł? Tego nie można przegapić!

Koniecznie musicie odwiedzić także stoisko Używki.expert, gdzie zaprezentujemy idealny do gamingu używany komputer za 1599 zł z procesorem i5, 8GB pamięci, dyskiem SSD 240GB + 500GB HDD, Windowsem oraz grafiką GTX 1050Ti 4GB, która w CS:GO, Fortnite czy League of Legends spokojnie wyciąga ponad 150 klatek na sekundę. A podczas Game ON Summer i po jego zakończeniu będzie można wyjść z takim komputerem 20% taniej, czyli za 1279 zł! Swoje produkty, wśród których znajdują się m.in. zasilacze, obudowy oraz zestawy chłodzące do obudów i procesora, zaprezentuje LC-Power. W ofercie producenta zza Odry, gwarantującego słynną niemiecką jakość wykonania, znajdziecie chłodzenie lub zasilacz, który będzie idealnie nadawać się do modernizacji komputera. LC-POWER zaprezentuje też nowe obudowy Vitreus oraz wentylatory do obudów RGB.

Co jeszcze warto „zobaczyć” podczas GameON Summer? Monitory od firmy iiyama, która od lat produkuje monitory dla graczy rozpieszczające zmysł wzroku w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jakość i szczegółowość obrazu, a także przyjemność z grania na monitorach iiyama G-Master #monitors4gamers to coś, co nie pozwala oderwać wzroku od monitora. Jeżeli chcecie przekonać się, jak gra się na monitorach G-Master, to zapraszamy na stoisko iiyama, gdzie będziecie mogli przekonać się na własne oczy, co oznacza najlepsza „jakość obrazu”. Monitory iiyama będą w strefie ITHardware oraz Używki.Expert.

Mówiąc krótko, koniecznie musicie odwiedzić nasze stoisko, ponieważ razem z partnerami przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcyjnych nagród oraz ciekawe zabawy. Będziecie mogli spróbować swoich sił w licznych konkursach, a najlepsi wygrają fantastyczne akcesoria i sprzęt gamingowy - tylko przygotujcie się na sporo dźwigania, kiedy w Wasze ręce trafi fotel dla graczy! Zapraszamy w dniach 22-23 czerwca na GameON Summer w Kielcach, na największym festiwalu przywitania lata w Polsce po prostu nie może Was zabraknąć.

Harmonogram

22 czerwca

SOBOTA

10:00

11:00

Kawa czy Herbata… czyli rozruch imprezy:)

11:00

12:00

PlugIN - TP-Link Łączy!

12:00

13:00

Turniej 1 vs 1 League of Legends OPTIMUS

13:00

14:00

Wyklawiszuj się… składamy klawiaturę od Patriot Viper Gaming

14:00

15:00

Sprawdź swój POWER z LC-POWER

15:00

17:00

Turniej CS:GO Patriot Viper Gaming #GAMERCERTIFIED

17:00

18:00

Optimus e-sport extreme koło fortuny

19:00

20:00

Mini gry i zabawy

23 czerwca

Niedziela

10:00

11:00

Good morning GameON Summer!

11:00

12:00

PlugIN - TP-Link Łączy!

12:00

13:00

Turniej 1 vs 1 League of Legends OPTIMUS

13:00

14:00

Wyklawiszuj się… składamy klawiaturę  od - Patriot Viper Gaming

14:00

15:00

Sprawdź swój POWER z LC-POWER

15:00

17:00

Turniej CS:GO Patriot Viper Gaming #GAMERCERTIFIED

17:00

18:00

Mini gry i zabawy

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware zaprasza na swoje stoisko podczas GameON Summer

 0