Konkurs Adwentowy 2017 - Dzień #13 Sapphire - Wyniki

Konkurs Adwentowy 2017 - Dzień #13 Sapphire - Wyniki

Konkurs Adwentowy - Dzień #13 - Aktualizacja - Wyniki

Konkurs Adwentowy to codziennie cenne nagrody rzeczowe do wygrania. Łączna pula nagród przekracza 10000 PLN.

Kalendarz adwentowy ITHardware.pl to seria 24 dni codziennych konkursów, gdzie codziennie będą do wygrania cenne nagrody rzeczowe z łączną pulą nagród wynoszącą 10000 PLN.. Każdego dnia będziemy obchodzić Adwent z jednym producentem, który równocześnie będzie fundatorem nagrody dnia.  Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę dnia? Wystarczy kilka minut, kliknij w podany niżej link, który przeniesie Cię do aplikacji gleam.io, wykonaj wszystkie zadania, a aplikacja po zakończeniu konkursu wytypuje zwycięzcę wśród wszystkich osób biorących udział. Każdego dnia, zaczynając od 1 a kończąc 24 grudnia 2017 roku, konkurs zaczyna się o 7.30 rano i trwa 3 dni. Codziennie nowy konkurs. Wyniki będą podane w formie aktualizacji w dniu następnym od zakończenia danego konkursu.

Zadanie jest bardzo proste, kliknij w TEN LINK, który przeniesie Cię do aplikacji gleam.io. Wykonaj wszystkie zadania, aplikacja na koniec konkursu wytypuje zwycięzcę  

 

Dzisiejszym fundatorem nagrody jest:

SAPPHIRE jest wiodącym producentem i światowym dostawcą kart graficznych dla sektora komputerów osobistych. Produkty oparte na z chipach AMD Radeon™ są dobrze znane entuzjastom gier i wydajności. Innowacyjność, wydajność i stosunek jakości do ceny tradycyjnie sprawiły, że SAPPHIRE stał się preferowanym dostawcą w dziedzinie grafiki. Firma SAPPHIRE była pierwszą firmą, która wprowadziła ciche rozwiązania chłodzące oparte na technologii bezwentylatorowej heatpipe. Po raz pierwszy wprowadzono rewolucyjną technologię Vapor Chamber Technology do kart graficznych, zapewniającą cichsze i bardziej wydajne chłodzenie dla wydajnych produktów graficznych dzięki rozwiązaniom chłodzącym Vapor-X. Różnorodność produktów, takich jak seria SAPPHIRE TOXIC/NITRO, zapewnia użytkownikom wyższą wydajność zaraz po wyjęciu z pudełka, a entuzjaści mają większe możliwości w zakresie podkręcania. Zachęcamy również do odwiedzenia strefy marki Sapphire w naszym Poradniku Gwiazdkowym.

 

Dzisiejszą nagrodą jest: Karta graficzna Sapphire RX 570 Pulse 4 GB

 

 

 ​AKTUALIZACJA:

Z przyjemnością informujemy, że mamy kolejnego zwycięzcę. Kartę graficzną Sapphire RX 570 Pulse 4 GB wygrywa Pan Hubert Stasiak, serdecznie gratulujemy.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i prosimy o wysłanie danych adresowych w postaci:

 1. Adres zamieszkania
 2. nr. telefonu - dla kuriera
 3. Adres e-mail wykorzystany do logowania się w aplikacji Gleam

Dane proszę wysłać na adres e-mail: piotr.kala[małpka]ithardware.pl z dopiskiem Konkurs adwentowy dzień#13 Sapphire

Regulamin:

Zabawa zaczyna się dnia 13.12.2017 o godz. 7.30 i potrwa do 15.12.2017 do godz. 23.59. Natomiast ogłoszenie wyników do 7 dni roboczych od daty zakończenia.

Jest prowadzona na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Skorzystanie z aplikacji gleam.io dostępnej pod adresem internetowym:  https://gleam.io/1nWwY/konkurs-adwentowy-dzie13-by-sapphire-ithardware

 2. Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 3. Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.

 4. Uczestnikiem zabawy nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.

 5. W zabawie można wziąć udział tylko raz.

 6. Zgłoszenie i uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

 7. Zgłoszenie nie może zawierać treści niecenzuralnych, sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich, jak również nie może przedstawiać lub opisywać sytuacji lub zdarzeń, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt.

 8. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz w trakcie jego trwania.

 9. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

 10. Warunkiem udziału w zabawie jest: skorzystanie z aplikacji gleam.io.

 11. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 48 godzin po ogłoszeniu wyników przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 12. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

 13. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 30 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w zabawie.

 14. Zabawa nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania zabawy bez powiadomienia uczestników.

 16. Organizator zabawy pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia zabawy, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.

 17. Przedstawione zdjęcia nagród mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego wyglądu.

 18. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie zapisu, że na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), wyraża zgodę na otrzymywanie od Hardware Storm Piotr Kała, z siedzibą w Zdzieszowicach, przy ul. Góry Św. Anny 3, informacji handlowych drogą elektroniczną.

 19. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.

 20. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2017 - Dzień #13 Sapphire - Wyniki

 0