Liga Typerów Mistrzostw Świata by IThardware.pl

Liga Typerów Mistrzostw Świata by IThardware.pl

LIGA TYPERÓW ITHARDWARE.PL 

W związku z rozpoczynającym się dzisiaj (14.06.18) Mundialem przygotowaliśmy dla Was ligę typerów! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wyniki nagradzamy Was super sprzętem, gadżetami oraz koszulkami Polskiej reprezentacji!️

Każdego dnia meczowego do wygrania będzie wartościowa nagroda rzeczowa jednego z naszych partnerów. Trzy osoby, które uzbierają największą liczbę punktów w całym cyklu zgarną nagrody główne:

Miejsce I: Laptop Dell Latitude z procesorem i5, 8 GB pamięci RAM, oraz dyskiem SSD 512 GB ufundowany przez firmę www.uzywki.expert wraz z repliką koszulki reprezentacji Polski firmy Nike

Miejsce II: Pakiet gadżetów MSI w tym plecak, mysz sluchawki podkładka. Dodatkowy power bank od firmy TP-Link TL-PB 10400 mAh oraz replikę koszulki reprezentacji Polski firmy Nike

Miejsce III: Pakiet gadżetów MSI w tym plecak, mysz sluchawki podkładka. 

Łączna pula nagród całej ligi to ponad 10 tys. zł! Więcej szczegółów oraz poszczególne wyniki znajdziecie w dolnej części. Każdego dnia dodamy post Facebooka pod którym będziecie udzielać swoich typów. Oraz zapoznać się z produktami partnera nagrody dnia. Pamiętajcie, że to dzięki nim walczymy o te wspaniałe nagrody i liczymy, że odwdzięczycie się im polubienie ich stron.

 

Zasady ogólne! Prosimy się z nimi zapoznać.

Codziennie w dni meczowe w czasie trwania MŚ2018 o godzinie 8:00 opublikujemy post, pod którym Waszym zadaniem będzie wytypować w komentarzu wygranego oraz poprawny wynik.

Typujemy wyniki w następujący sposób:

Polska - Brazylia 1, 5:0 

1 - oznacza wygraną zespołu po lewej stronie
x - oznacza remis
2 - oznacza wygraną zespołu po prawej stronie
X:X - wynik

Wyniki meczu typujemy do usłyszenia pierwszego gwizdka po czym zamykamy listę, edytowany komentarz traci możliwość udziału w zabawie.

Nie napisałeś poprawnego wyniku jako pierwszy? Nic straconego - za poprawne wytypowanie zwycięzcy tak czy siak otrzymujesz punkty, które sumowane są potem w rankingu ogólnym.

Nie napisałeś poprawnego wyniku jako pierwszy? Nic straconego! Twoje punkty sumowane są do ogólnego rankingu, który zliczany jest w tabeli (aktualizacja do 3 dni). W rankingu ogólnym dla najlepszych 3 osób czekają nagrody takie jak laptop czy koszulki reprezentacji Polski!

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujesz 1 punkt, a za poprawny wynik aż 3 punkty! Tak więc warto brać udział w typowaniu do samego końca, bo kwalifikacja końcowa może się jeszcze sporo zmienić!

Przykładowo:
Polska - Brazylia 1, 5:0  - gdy padnie taki wynik otrzymujemy 1 punkt za podanie wygranej drużyny oraz 3 punkty za podanie wyniku, razem 4 punkty w rankingu ogólnym!

W przypadku dni, gdy rozgrywane jest więcej spotkań liczy się zsumowana liczba punktów za każde ze spotkań.

Przykładowo:
Polska - Brazylia 1, 5:0 - 4 punkty
Niemcy - Francja 1, 2:1 - 1 punkt ponieważ mecz zakończył się wygraną Niemiec, ale wynik był 3:2.

Wówczas otrzymujemy 5 punktów za cały dzień rozgrywek do ogólnego rankingu.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Nagroda dzienna 

Nagrodę dzienną wygrywa osoba, która uzbiera danego dnia najwięcej punktów, a w przypadku kilku takich samych typów wygrywa osoba, która była najszybsza. Naszą zabawę przeprowadzamy razem z partnerami, dlatego miło nam będzie jeżeli odwdzięczycie im się skromnym polubieniem strony.

Wyniki

Ogólne wyniki będzie można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie ms18.ithardware.pl. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć powodzenia! I niech wygra najlepszy! 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Liga Typerów Mistrzostw Świata by IThardware.pl

 0