Nandme NX7000. Szczoteczna soniczna teraz w niższej cenie!

Nandme NX7000. Szczoteczna soniczna teraz w niższej cenie!

Jeśli szukasz dobrej szczoteczki sonicznej, teraz będziesz mieć okazję do nabycia jednej z lepszych w obniżonej cenie! Do zgarnięcia Xiaomi Nandme NX7000!

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Nandme NX7000, która może być używana nawet przez 365 dni na jednym ładowaniu, od 05.12.2022 do 09.12.2022, z okazji świętowania marki, będzie do zdobycia w sklepie AliExpress w obniżonej cenie. Pierwotnie szczoteczkę tę wyceniono na 289 zł, a w trakcie trwania promocji kupicie ją 27% taniej! W tej atrakcyjnej cenie dodatkowo otrzymacie 12 główek szczoteczki przy zakupie zestawu oraz upominki, takie jak torebki z nićmi dentystycznymi.

 

Xiaomi Nandme NX7000 - jedno ładowanie i wysoka jakość

Xiaomi Nandme NX7000 to świetnej jakości szczoteczka soniczna, która charakteryzuje się długim czasem pracy na baterii. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 2600 mAh, ładowanego w zaledwie 12 godzin, czas pracy na baterii wynosi nawet 365 dni, a to wszystko dzięki technologii oszczędzania energii silnika CASM (Center Axis Sonic Motor).

Będzie doskonałym rozwiązaniem na długie wyjazdy służbowe oraz wszelkiego rodzaju podróże, choć oczywiście taka funkcjonalność przyda się również w domu, żebyście nie musieli się nawet martwić o kolejne doładowanie akumulatora.

Nandme NX7000 - specyfikacja:

 • Silnik: Center Axis Sonic Motor (Maglev 4.0), bezszczotkowy
 • Praca: 41 000 obr./min.
 • Tryby: 5
 • Akumulator: 2600 mAh, do 365 dni (tryb czuwania)
 • Czas ładowania: do 12 godzin
 • Ładowanie: USB-C
 • Nakładki: 12 wymiennych w zestawie (DuPont)
 • Funkcje: Timer, przypomnienia, tryby, 3 poziomy intensywności w 5 trybach (w sumie 15), zapamiętywanie trybów,
 • Wodoszczelność: tak, IPX7
 • Hałas: do 68 dB
Nandme NX7000

Skuteczne czyszczenie dla czystej jamy ustnej

Nandme NX7000 to zaawansowana soniczna szczoteczka elektryczna, która wykorzystuje delikatne wibracje soniczne, aby oczyścić zęby z płytki nazębnej i resztek jedzenia podczas szczotkowania.

Potrafi osiągnąć do 41 000 drgań na minutę, przez co pasta do zębów skutecznie miesza się z wodą, tworząc przy tym delikatną, bogatą pianę, która czyści całą jamę ustną - zwłaszcza w miejscach, takich jak przestrzenie między zębami, czyli tam, gdzie zazwyczaj zwykła szczoteczka dojść nie może.

Nandme NX7000

15 trybów spełniających różne potrzeby szczotkowania

Soniczna szczoteczka Nandme NX7000 oferuje użytkownikom 5 trybów pracy w połączeniu z 3 poziomami intensywności (w sumie 15 trybów szczotkowania), które mogą zaspokoić potrzeby osób o różnych cechach jamy ustnej. Jakie to tryby?

 • Czysty (tryb normalny, do czyszczenia ust)
 • Wrażliwy (odpowiednie dla osób z wrażliwymi zębami i krwawiącymi dziąsłami)
 • Wybielanie (nadaje się do wybielania szkliwa zębów, o maksymalnej mocy czyszczącej)
 • Polerowanie (tryb pomocniczy dla lśniących zębów)
 • Masaż (odpowiedni dla zębów i dziąseł, poprawia krążenie krwi)
Nandme NX7000

12 główek szczoteczki, które wystarczą na trzy lata!

W Nandme NX7000 znajdziemy aż 12 pojedynczych główek, które zgodnie z zaleceniami stomatologa możesz wymieniać co trzy miesiące. Szybka matematyka mówi zatem, że zestaw wystarczy nawet na 3 lata codziennego użytkowania. Zmiana główek szczoteczki w odpowiednim czasie pomaga utrzymać odpowiednią higienę jamy ustnej i zapobiega przedostawaniu się do niej niepożądanych bakterii.

Do 3 lat serwisu posprzedażowego

Nandme oferuje trzyletnią usługę wymiany, dzięki której można bezpłatnie otrzymać nową szczoteczkę soniczną, jeśli kupiona wam się zepsuje. Wystarczy nagrać filmik podczas tworzenia zgłoszenia gwarancyjnego.

Oprócz cieszenia się świetnymi cenami, marka Nandme przygotowała dla wszystkich szeroki wachlarz nagród na tej kończącej rok imprezie. To prawdopodobnie ostatnia wielka promocja marki przed nowym rokiem. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić ją dla siebie, czy dać rodzinie lub znajomym jako prezent noworoczny / świąteczny, Xiaomi Nandme NX7000 to świetny wybór. W okresie od 05.12.2022 r. do 09.12.2022 szczoteczkę tę nabyć możecie w cenie 36,49 USD, a z kodem 61AL05, otrzymacie dodatkowy rabat w wysokości 3 USD. Finalnie zatem zapłacicie zatem 33,49 USD, czyli ok. 200 zł z VAT. Sprzęt kupicie w sklepie AliExpress.

*Artykuł powstał we współpracy z Nandme

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nandme NX7000. Szczoteczna soniczna teraz w niższej cenie!

 0