Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z platformy z kartami podarunkowymi!

Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z platformy z kartami podarunkowymi!

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Zapominalscy też się zdarzają i jeśli nie kupiliście bliskiemu prezentu, warto skorzystać z ostatniej deski ratunku - kart podarunkowych. W sieci znaleźć możemy wiele platform zajmujących się dystrybucją takiego rodzaju usług, ale uznawanym za lidera w branży jest aktualnie Recharge. Jak skorzystać z platformy i jakie karty podarunkowe można kupić? Sprawdź!

Co to jest Recharge.com?

Recharge jest to platforma do zakupu wszelkiego rodzaju kart podarunkowych, którą znajdziemy zarówno jako w pełni działającą stronę internetową oraz aplikacje w sklepie Play lub Apple. Dzięki Recharge możesz doładować telefon w dowolnym wspieranym przez platformę kraju, kupić karty podarunkowe z kategorii rozrywka (Netflix, Spotify, CDA, App Store/iTunes i Google Play), karty podarunkowe z kategorii gaming (Xbox, PlayStation, Blizzard App, Nintendo i wiele więcej) oraz karty na zakupy Amazon, Zalando, Empik, Media Markt i Allegro. Nie zabrakło oczywiście kart przedpłaconych, które można wykorzystać właściwie w dowolnych sklepach wspierających płatności online – na przykład paysafecard. Na platformie możemy też znaleźć vouchery na kryptowaluty.

Jak skorzystać z platformy Recharge.com?

Korzystanie z platformy recharge.com jest dziecinnie proste. Wybierasz interesującą Cię grupę docelową (na przykład gaming), następnie rodzaj podarunku, a później wartość końcową karty podarunkowej. Recharge wspiera wiele rodzajów płatności, a wśród nich nie zabrakło Blik, PayPal, Mastercard i Visa, Dotpay i Apple Pay.

Gdzie znajdę kod karty podarunkowej i jak go wykorzystać?

Po zakupieniu interesującej Cię karty, wystarczy wejść na podanego przez Ciebie w trakcie zakupów adres e-mail i odszukać w skrzynce wiadomość. Całość trwa zaledwie kilka sekund, a wykorzystanie samego kodu zależy od platformy, do której kod ten został przypisany. Na przykład karta podarunkowa Xbox wymaga od użytkownika wejście na odpowiednią stronę redeem.microsoft.com, skąd po zalogowaniu się na konto, będziesz mógł wykorzystać wcześniej otrzymany kod. Oprócz tego kod można wykorzystać bezpośrednio z poziomu konsoli Xbox. Na Recharge.com, w każdej kategorii, znajdziesz instrukcję jak wykorzystać kod, dlatego nie musisz zaglądać do poradników w sieci. Wszystko jest w jednym miejscu.

Czy Recharge.com jest bezpieczny?

Recharge wspiera wiele płatności online, które są zweryfikowane przez miliony ludzi na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to karta płatnicza Visa i Mastercard, czy najbardziej popularne platformy Blik i PayPal. W każdym z tych rodzajów masz kontrolę nad swoim kontem. Recharge wysyła na podanego przez Ciebie wcześniej maila zarówno kod, jak i potwierdzenie płatności. W razie pomyłki zawsze możesz napisać do oddelegowanych do tego zadania osób i rozwiązać sprawę.

Prezent dla graczy – karta podarunkowa z Recharge.com

Jeśli nie wiesz co kupić zapalonemu graczowi, zawsze warto zainwestować w kartę podarunkową na oficjalne platformy gamingowe. W Recharge znajdziesz prezenty na Xboksa, PlayStation, Nintendo oraz na kilka popularnych gier lub platform gamingowych – bezpośrednio – takich jak Blizzard, League of Legends, World of Warcraft, NCoin czy PUBG na komórki. Karty do sklepów (Xbox, PlayStation itp.) można wykorzystać w dowolny sposób, niezależnie od tego, czy będą to płatności w danej grze czy zakup pełnych wersji gier. Każda platforma ma w swoim sklepie wszystkie produkcje, które są kompatybilne z daną konsolą lub komputerem. Kupując kartę podarunkową graczowi, masz pewność, że wykorzystana zostanie na to, co najbardziej interesuje odbiorcę.

Prezent dla każdego – karty podarunkowe z kategorii rozrywka

Rozrywka to nie tylko granie w gry, ale też oglądanie filmów i seriali na popularnych platformach streamingowych czy słuchanie muzyki. Niezależnie od tego, do czego chcesz wykorzystać kartę podarunkową, warto skorzystać z opcji przedpłaty. Nie wymaga to podawania danych w trakcie realizacji zamówienia przy kontach Netflix, iTunes czy Spotify, a karty takie jak Google Play, można wykorzystać w dosłownie każdej sytuacji.

Recharge.com – prezent dla każdego

Jak widać platforma oferuje naprawdę sporo. Karty podarunkowe to świetny pomysł na prezent, bo wykorzystane zostaną tak, jak chcę tego odbiorca. Niezależnie od tego czy będą to karty z przedpłatą w grach wideo, czy karty podarunkowe na zakupy w sklepach internetowych, wykorzystać można je w dowolny sposób. Nie trzeba też ograniczać się tylko do jednej wartości, bo w każdej opisywanej wcześniej opcji, masz do wyboru kilka kart – 50, 100, 200 zł. To, ile przeznaczysz na prezent, zależy już tylko od Ciebie. A Wy korzystacie z kart podarunkowych? Piszcie w komentarzach.

Artykuł powstał we współpracy z Recharge.com

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z platformy z kartami podarunkowymi!

 0