Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018

Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018

Firma podczas branżowego spotkania zaprezentowała nowe produkty na 2018 rok. Wśród nich znalazł się nie tylko sprzęt audio, ale także kolejne TV.

Podczas imprezy First Look odbywającej się w Nowym Jorku Samsung zaprezentował szczegóły nowej linii telewizorów i sprzętu audio, które trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku. Dowiedzieliśmy się więcej na temat flagowych modeli QLED TV, a także rozszerzonych telewizorów UHD, Premium UHD oraz urządzeń z dużą przekątną ekranu. Dzięki połączeniu wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych, obrazu, a także intuicyjnych funkcji SMART TV teraz już nic nie odciągnie uwagi widzów od ekranu. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy m.in. funkcje Direct Full Array, Bixby oraz tryb Ambient. Według Jonghee Han, President of Visual Display Business w Samsung Electronics, oferta produktów na 2018 rok bez wątpienia spełnia najbardziej wyszukane potrzeby konsumentów. Dodatkowo widzowie zyskują swobodę i sami decydują o roli oraz miejscu telewizora w danym pomieszczeniu. 

Samsung pokazał kolejne modele z dość interesującymi rozwiązaniami, które z pewnością ułatwią korzystanie z zakupionego urządzenia

Co nowego jeszcze znajdziemy w tym roku w TV Samsunga? Chociażby tryb Ambient, który sprawi, że największy ekran w domu spełni rolę istnego centrum informacyjnego, także wtedy gdy nie oglądamy telewizji ani filmów. Odtworzy muzykę, czy wyświetli najświeższą prognozę pogody lub detale o natężeniu ruchu ulicznego. Dodatkowo jeśli sprzęt jest wmontowany w ścianę, opcja pomoże "wtopić" ekran w przestrzeń wyświetlając wzór znajdujący się na powierzchni za TV. W ten sposób uzyskamy efekt niemal przezroczystego ekranu. Z kolei zastosowane w QLED TV inteligentne rozwiązania zagwarantują nowy sposób zmiany ustawień telewizora czy wyszukania treści. Dzięki zainstalowanej aplikacji SmartThings znacząco ograniczymy czas konfiguracji urządzenia. Pierwsza linia nowych urządzeń trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018

 0