Sapphire Radeon RX Vega 64 w nowej autorskiej wersji

Sapphire Radeon RX Vega 64 w nowej autorskiej wersji

Chłopaki z HardwareBattle ujawniają przedpremierowy podgląd niezapowiedzianej jeszcze autorskiej wersji Radeona RX Vega 64 wyprodukowanej przez Sapphire.

W końcu pojawi się 2.5-slotowa wersja karty graficznej AMD Radeon RX Vega 64 Nitro, a południowokoreański portal hwbattle.com udostępnił nam dziś jej zdjęcie. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że jest to bardzo wczesny egzemplarz i jego finalna wersja może się znacząco różnić się. Ten wyposażony jest w dwa wentylatory o wielkości 95 mm, ze światłami LED, a także jeden wentylator o wielkości 85 mm pomiędzy nimi. Egzemplarz znajdujący się na zdjęciach zajmuje aż 3 miejsca na płycie głównej, ale oparty jest jedynie na dwóch. Posiada dwa złącza HDMI oraz dwa złącza DisplayPort i zasilany jest dodatkowo przez trzy 8-pinowe złącza zasilania.

Każda strona karty posiada światła LED – wentylatory, bok oraz tylna część, nie wiadomo jednak, czy będzie świecić się tylko w kolorze niebieskim, czy pojawi się może oświetlenie RGB. Dodatkowo karta ta jest wyposażona w specjalne wzmocnienia, przez co jest stosunkowo ciężka. Nie znamy jeszcze dokładnej specyfikacji, ani też daty premiery najnowszego Sapphire Radeona RX Vega 64, ale wiemy, że będzie ona plasować się gdzieś pomiędzy Nvidia GeForce 1080 a Nvidia GeForce 1080 Ti. W egzemplarzu dostarczonym do ekipy z Hardware Battle zegary nie różniły się od wersji podstawowej, a minimalna różnica w wydajności spowodowana jest lepszym chłodzeniem znajdującym się w najnowszej odsłonie Vegi.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sapphire Radeon RX Vega 64 w nowej autorskiej wersji

 0