Znajdujesz się w sekcji Blogosfera. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez użytkowników serwisu, bądź są owocem samodzielnej pracy redaktorów. Redakcja ITHardware nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Blogosfera, czyli bloguj na ITHardware!

Blogosfera, czyli bloguj na ITHardware!

ITHardware Blogsfera

W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy zaryzykować - i oto oddajemy w Wasze ręce sekcję Blogosfera, dzięki której każdy użytkownik ITHardware może spróbować swych sił w tworzeniu szeroko pojętej publicystyki na niemalże dowolne tematy.

Blogosfera pozwala publikować Wam autorskie treści o dowolnej tematyce. Warunkiem jest poszanowanie wobec regulaminu naszego serwisu, a także respektowanie niepisanych norm społecznych. Aktywność w niniejszym dziale jest oczywiście dobrowolna, a co za tym idzie nie podlega także żadnemu wynagrodzeniu, w czym nie różni się od udziału w życiu tutejszego forum. Nie wykluczamy jednak, że Blogosfera może pełnić w przyszłości rolę narzędzia weryfikującego możliwości osób chętnych na objęcie stanowiska redaktora bądź newsmana...

Docelowo możliwość blogowania otrzyma każdy zarejestrowany użytkownik, jednak w chwili obecnej wymagany jest bezpośredni kontakt z administracją w celu uzyskania niezbędnych uprawnień. Powiadomienie o chęci założenia bloga należy wysłać na adres e-mailowy piotr.urbaniak(at)ithardware.pl, koniecznie ze skrzynki powiązanej z kontem na vortalu. W innym wypadku nie będzie możliwe dokonanie niezbędnej do przyznania praw autoryzacji.

Wpisy w dziale Blogosfera nie są objęte kontrolą korektora, ani tym bardziej sprawdzane pod kątem merytorycznym. Zawsze zachowujemy oryginalną pisownię. Tym niemniej przed publikacją każdy wpis trafia do kolejki, oczekując tam na akceptację przez jednego z moderatorów. Zastrzegamy sobie bowiem prawo do odrzucenia publikacji bez podania przyczyny. Nie jest to bynajmniej równoznaczne z wprowadzeniem cenzury, a nadrzędnie chodzi po prostu o sprawdzenie zgodności ze wspomnianym powyżej regulaminem i normami etyczno-kulturowymi.

Reasumując, zapraszamy Was do tworzenia wspólnie z nami społeczności ITHardware! Na wypadek dodatkowych pytań - pozostajemy do dyspozycji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Blogosfera, czyli bloguj na ITHardware!

 0