Znajdujesz się w sekcji Blogosfera. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez użytkowników serwisu, bądź są owocem samodzielnej pracy redaktorów. Redakcja ITHardware nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Corsair RM850x - o tym nikt nie mówi

Corsair RM850x - o tym nikt nie mówi

Corsair RM850x - czego nie mówi nam producent

Corsair w tym roku wprowadził nową wersję popularnego i cenionego modelu serii RMx. Jak zwykle zmiany to nie tylko obudowa, ale i kilka drobnych zmian w elektronice, o których raczej nikt nie mówi. Czy te zmiany to ewolucja? A może oszczędność? 

Zmiany na pewno są widoczne w designie, bo ten jest spójny z nowymi obudowami Corsair 4000D i 5000D, których testy przeczytacie na ITHardware. Pod kątem elektroniki nadal widzimy tę samą platformę CWT co w poprzednich rewizjach, ale mamy kilka drobnych zmian. Z testu na ITHardware, wiecie już, że producent to nie jeden z tych, co nagminnie szuka oszczędności. Jest kilka drobnych zmian jak lepszy wentylator inne ułożenie niektórych elementów. To nadal świetny zasilacz, który kosi konkurencję swoimi parametrami. Ale co dokładnie zmieniono dowiecie się z najnowszego filmu na moim kanale Sierant-Tech

Corsair RM850x to nadal świetny zasilacz, który kosi konkurencję swoimi parametrami. Ale co dokładnie zmieniono dowiecie się z najnowszego filmu.

A Wy posiadacie macie swojego RMx-a? A może planujecie zakup? Koniecznie napiszcie w komentarzach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair RM850x - o tym nikt nie mówi

 0