Znajdujesz się w sekcji Blogosfera. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez użytkowników serwisu, bądź są owocem samodzielnej pracy redaktorów. Redakcja ITHardware nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Vertiv Edge-1000iRM1U - Czy UPS z szafy serwerowej sprawdzi się w domu?

Vertiv Edge-1000iRM1U - Czy UPS z szafy serwerowej sprawdzi się w domu?

Vertiv Edge-1000iRM1U - Sprawdzam, czy UPS z szafy serwerowej sprawdzi się w domu?

Czy warto mieć w domu zasilacz awaryjny? Najważniejszymi zaletami tego urządzenia to czysta sinusoida napięcia wyjściowego oraz regulacja napięcia wyjściowego AVR. Testowany model charakteryzuje się mocą pozorną 1000 VA i 900 W mocy czynnej, czyli PF=0,9.

Vertiv EDGE-1000iRM1U to zasilacz UPS line-interactive w obudowie typu rack 19" o wysokości 1U, jak coś dostępna jest również wersja wolnostojąca EDGE-1000IMT o tych samych parametrach. Modele te filtrują i zabezpieczają podłączone urządzenia przed zakłóconym napięciem sieci energetycznej lub jej całkowitym zanikiem, przełączając się na zasilanie bateryjne w czasie kilku milisekund. Zasilacz testowałem już na ITHardware i wypadł bardzo dobrze (link do testu), ale tym razem miałem okazję sprzęt nieco dłużej użytkować, wicie - tak normalnie. Żyć i przypominać sobie o jego istnieniu tylko w przypadku zaniku napięcia. Jak się sprawuje serwerowa wersja zasilacza awaryjnego w domu, w małym biurze, kiedy UPS jest postawiony za monitorem, jaka jest moja opinia? Tego dowiecie się z najnowszego filmu na moim kanale Sierant-Tech. 

Jak się sprawuje serwerowa wersja zasilacza awaryjnego w domu, w małym biurze, kiedy UPS jest postawiony za monitorem, jaka jest moja opinia?

A Wy posiadacie UPS w domu czy w biurze? Jaki macie model, czy jesteście z niego zadowoleni? Koniecznie napiszcie w komentarzach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Vertiv Edge-1000iRM1U - Czy UPS z szafy serwerowej sprawdzi się w domu?

 0