Piotr Kała
Właściciel serwisu / Marketing i reklama

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

tel: 501088209

Założyciel i redaktor naczelny portalu. Szef szefów. Fan technologii wszelakiej, który kontynuuje tworzenie swojej wizji z 2011 roku. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, dlatego z kameralnego bloga przekształcił ITHardware w pełnoprawny serwis technologiczny w Polsce. Prawdziwy wyjadacz sprzedaży i marketingu. W branży IT od 20 lat, a swoja przygodę z hardwarem zaczynał od AMD 486. Po godzinach przykładny ojciec i mąż, który czasem lubi upalić gumy na torze, bądź pojeździć z dzieciakami na hulajnodze. Gra też w gry... ale już tylko te planszowe.

Łukasz Sierant
Z-ca redaktora naczelnego

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

Technik elektryk/Inżynier Informatyki, z ITHardware.pl od 2016 roku. Miłośnik podkręcania, nowych technologii i wszelakich gadżetów. Specjalizuje się w testach zasilaczy, past termoprzewodzących i termopadów.

Tomasz Cugowski
Redaktor działu CPU / MOB

e-mail: pokaż email

Daniel Górecki
Redaktor działu peryferii/ Kierownik działu NEWS

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

Człowiek renesansu i do zadań specjalnych. Po 10 latach pracy w branży i 25 latach zainteresowań nowymi technologiami nie ma rzeczy, której nie przetestuje i tematu, którego się nie podejmie. Wcześniej związany z kultowym FrazPC, od wielu lat w ITHardware, gdzie jest kierownikiem działu news i głównym recenzentem sprzętu sieciowego, monitorów, dysków SSD czy sprzętu audio, ale również peryferiów. Obiektywnie jeden z najsilniejszych redaktorów w branży (jeśli właśnie czegoś nie testuje, to pewnie jest na siłowni) i zapalony gracz konsolowy i planszówkowy.

Paweł Czajkowski
Newsman / Zastępca kierownika działu News

LinkedIn

e-mail: pokaż email

Miłośnik technologii, ale tylko tej stymulującej rozwój. Zatwardziały fan PC i wolnego oprogramowania. Przeciwnik cenzury i aplikacji z krótkimi filmikami. Z ITHardware związany od 2017 roku.

Adrian Furmaniak
Social Media Manager

e-mail: pokaż email

Specjalista od social mediów. W redakcji pracuje od 2017 roku przez 365 dni w roku. Zafascynowany marką Apple oraz wierny fan i użytkownik PlayStation. Odpowiedzialny za nasze kanały na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn.

Marcin Jeżewski
Newsman

e-mail: pokaż email

Grami i technologią interesuję się od najmłodszych lat. Pisaniem zajmuję się od 16 roku życia i przez ten czas przewinęły się różne mniejsze lub większe projekty. Moje ulubione gry to m.in. Call of Duty, Max Payne czy GTA, chociaż jest ich naprawdę wiele. Nie przepadam za grami sieciowymi (zwłaszcza strzelankami) i najczęściej wolę grać w gry fabularne, dla jednego gracza. Moje główne platformy to PS5 oraz Xbox Series X.

Arkadiusz Ogończyk
Redaktor działu Gier

e-mail: pokaż email

Błędny rycerz pisania o grach wideo, który robi to od tak dawna, że już nie potrafi przestać. Jeszcze żaden bumerang do mnie nie wrócił, a koty nie reagują na moje kici-kici. W wolnych chwilach siedzę na chmurce i jem winogrono.

Kacper Senderak
Redaktor

e-mail: pokaż email

Z wykształcenia informatyk. Prywatnie, pasjonat gier komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Administrator licznych społeczności technicznych w social media. Miłośnik narciarstwa, broni palnej i gotowania.

Artur Dąbrowski
Redaktor działu Gier

e-mail: pokaż email

Później mówiono, że człowiek ten urodził się z padem w dłoniach. W gry wideo gra od szóstego roku życia. Pisze o nich od czternastego. A gdy akurat nie gra ani nie pisze - czyta, ogląda albo napawa się końmi... mechanicznymi.

Jacek Winkler
Redaktor

e-mail: pokaż email

Miłośnik technologii i rozrywki elektronicznej. Ślązak, który nie mówi po śląsku. Gracz, który ma za mało czasu na gry. Z mediami internetowymi związał się w 2013 roku, kiedy to odkrył, czym jest SEO. Jeśli dopisuje pogoda, po godzinach ogląda gwiazdy. Zagorzały przeciwnik wszelkich challengów i nagrywania krótkich filmików. Jego marzeniem jest lot w kosmos, najlepiej gdzieś daleko, a nie tylko za linię Karmana.

Karolina Majchrzak
Redaktor

e-mail: pokaż email

Już od najmłodszych lat słuchała, że będzie zarabiać na życie pisaniem i chociaż z całych sił próbowała udowodnić wszystkim, że się mylą, to… zarabia na życie pisaniem i już nie wyobraża sobie innego scenariusza (no chyba, że ktoś w końcu zacznie płacić za profesjonalne pochłanianie książek). Przez lata zajmowała się tematyką lifestyle’ową, gamingową i popularnonaukową, aż w końcu zebrała się na odwagę, by dołączyć do redakcji ITHardware i pokazać wszystkim, że kobiety też znają się na nowych technologiach. Zamiast więc testować kosmetyki, testuje smartfony, smartwatche, akcesoria fitnessowe i inne nowinki technologiczne. A kto wie, co będzie następne!

 Krystian Ławniczak
Newsman

e-mail: pokaż email

Wielki fan tematyki hardware, który w szczególności uwielbia wszystko, co wiąże się z overclockingiem i chłodzeniem. Wolną chwilę lubi poświęcić dobrej książce i nie odmawia pomocy z wadliwym sprzętem. Oprócz obcowania z komponentami uwielbia rozwijać się także w innych dziedzinach iT i wbrew pozorom, siłownia nie jest mu obcym miejscem.