Piotr Kała
Właściciel serwisu / Marketing i reklama

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

tel: 501088209

Założyciel i redaktor naczelny portalu. Szef szefów. Fan technologii wszelakiej, który kontynuuje tworzenie swojej wizji z 2011 roku. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, dlatego z kameralnego bloga przekształcił ITHardware w pełnoprawny serwis technologiczny w Polsce. Prawdziwy wyjadacz sprzedaży i marketingu. W branży IT od 20 lat, a swoja przygodę z hardwarem zaczynał od AMD 486. Po godzinach przykładny ojciec i mąż, który czasem lubi upalić gumy na torze, bądź pojeździć z dzieciakami na hulajnodze. Gra też w gry... ale już tylko te planszowe.

Łukasz Sierant
Z-ca redaktora naczelnego

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

Technik elektryk/Inżynier Informatyki, z ITHardware.pl od 2016 roku. Miłośnik podkręcania, nowych technologii i wszelakich gadżetów. Specjalizuje się w testach zasilaczy, past termoprzewodzących i termopadów.

Marek Margos
Programista

e-mail: pokaż email

Daniel Górecki
Redaktor działu peryferii/ Kierownik działu NEWS

Facebook LinkedIn

e-mail: pokaż email

Człowiek renesansu i do zadań specjalnych. Po 10 latach pracy w branży i 25 latach zainteresowań nowymi technologiami nie ma rzeczy, której nie przetestuje i tematu, którego się nie podejmie. Wcześniej związany z kultowym FrazPC, od wielu lat w ITHardware, gdzie jest kierownikiem działu news i głównym recenzentem sprzętu sieciowego, monitorów, dysków SSD czy sprzętu audio, ale również peryferiów. Obiektywnie jeden z najsilniejszych redaktorów w branży (jeśli właśnie czegoś nie testuje, to pewnie jest na siłowni) i zapalony gracz konsolowy i planszówkowy.

Patryk Pawelak
Newsman

e-mail: pokaż email

Paweł Czajkowski
Newsman / Zastępca kierownika działu News

LinkedIn

e-mail: pokaż email

Miłośnik technologii, ale tylko tej stymulującej rozwój. Zatwardziały fan PC i wolnego oprogramowania. Przeciwnik cenzury i aplikacji z krótkimi filmikami. Z ITHardware związany od 2017 roku.

Adrian Furmaniak
Social Media Manager

e-mail: pokaż email

Specjalista od social mediów. W redakcji pracuje od 2017 roku przez 365 dni w roku. Zafascynowany marką Apple oraz wierny fan i użytkownik PlayStation. Odpowiedzialny za nasze kanały na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn.

Marcin Jeżewski
Newsman

e-mail: pokaż email

Nazywam się Marcin i grami oraz technologią interesuję się od najmłodszych lat. Pisaniem zajmuję się od 16 roku życia i przez ten czas przewinęły się różne mniejsze lub większe projekty. Moje ulubione gry to m.in. Call of Duty, Max Payne czy GTA, chociaż jest ich naprawdę wiele. Ostatnio grywam głównie w Apex Legends i Valoranta. Lubię też dobrą książkę czy film.

Arkadiusz Ogończyk
Redaktor działu Gier

e-mail: pokaż email

Błędny rycerz pisania o grach wideo, który robi to od tak dawna, że już nie potrafi przestać. Jeszcze żaden bumerang do mnie nie wrócił, a koty nie reagują na moje kici-kici. W wolnych chwilach siedzę na chmurce i jem winogrono.

Kacper Senderak
Redaktor

e-mail: pokaż email

Z wykształcenia informatyk. Prywatnie, pasjonat gier komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Administrator licznych społeczności technicznych w social media. Miłośnik narciarstwa, broni palnej i gotowania.

Artur Dąbrowski
Redaktor działu Gier

e-mail: pokaż email

Później mówiono, że człowiek ten urodził się z padem w dłoniach. W gry wideo gra od szóstego roku życia. Pisze o nich od czternastego. A gdy akurat nie gra ani nie pisze - czyta, ogląda albo napawa się końmi... mechanicznymi.

Jacek Winkler
Redaktor

e-mail: pokaż email

Miłośnik technologii i rozrywki elektronicznej. Ślązak, który nie mówi po śląsku. Gracz, który ma za mało czasu na gry. Z mediami internetowymi związał się w 2013 roku, kiedy to odkrył, czym jest SEO. Jeśli dopisuje pogoda, po godzinach ogląda gwiazdy. Zagorzały przeciwnik wszelkich challengów i nagrywania krótkich filmików. Jego marzeniem jest lot w kosmos, najlepiej gdzieś daleko, a nie tylko za linię Karmana.

Karolina Majchrzak
Redaktor

e-mail: pokaż email

Już od najmłodszych lat słuchała, że będzie zarabiać na życie pisaniem i chociaż z całych sił próbowała udowodnić wszystkim, że się mylą, to… zarabia na życie pisaniem i już nie wyobraża sobie innego scenariusza (no chyba, że ktoś w końcu zacznie płacić za profesjonalne pochłanianie książek). Przez lata zajmowała się tematyką lifestyle’ową, gamingową i popularnonaukową, aż w końcu zebrała się na odwagę, by dołączyć do redakcji ITHardware i pokazać wszystkim, że kobiety też znają się na nowych technologiach. Zamiast więc testować kosmetyki, testuje smartfony, smartwatche, akcesoria fitnessowe i inne nowinki technologiczne. A kto wie, co będzie następne!

 Krystian Ławniczak
Newsman

e-mail: pokaż email

Wielki fan tematyki hardware, który w szczególności uwielbia wszystko, co wiąże się z overclockingiem i chłodzeniem. Wolną chwilę lubi poświęcić dobrej książce i nie odmawia pomocy z wadliwym sprzętem. Oprócz obcowania z komponentami uwielbia rozwijać się także w innych dziedzinach iT i wbrew pozorom, siłownia nie jest mu obcym miejscem.