ITHardware to internetowy serwis informacyjny poświęcony nowinkom w branży technologicznej, uruchomiony w 2011 roku przez entuzjastę Piotra Kałę. Przez pięć pierwszych lat swojej aktywności, ITH skupiało się głównie na publikowaniu najświeższych aktualności, co pozwoliło przykuć uwagę producentów sprzętu komputerowego. Tak oto narodziła się wizja przekształcenia kameralnego bloga w pełnoprawny vortal technologiczny, na którym znajdujecie się obecnie.

Naszą dewizą jest tworzenie tekstów dziennikarskich o jak najwyższej jakości. Do każdego materiału pochodzimy unikalnie i z dbałością o szczegóły. Wszystkie testy opieramy na faktycznych pomiarach, nie subiektywnych spostrzeżeniach. Kiedy opisujemy monitor, to używamy kolorymetru, a kiedy zasilacz - sztucznego obciążenia. Oczywiście to zaledwie przykłady. Summa summarum chodzi o dostarczanie Wam rzetelnego, możliwie obiektywnego materiału.

Mamy nadzieję, że takie podejście spotka się z aprobatą i pozwoli zbudować nam dużą społeczność osób, podobnie jak my, zainteresowanych tematem nowinek technologicznych.