Lubisz gamingowe konkursy? Sprawdź stronę Konkursy Gracza

Lubisz gamingowe konkursy? Sprawdź stronę Konkursy Gracza

Konkursy Gracza to istniejący od dłuższego czasu serwis, który skierowany jest przede wszystkim do fanów gier wideo i interaktywnej rozrywki.

Na stronach serwisu można informacje o najnowszych akcjach promocyjnych i konkursach przeznaczonych dla graczy. Informacje zostały podzielone na odpowiednie kategorie, co zapewnia użytkownikom szybsze dotarcie do poszukiwanych treści. Pojawił się też podział na konkretne platformy do gier, co ma uprościć nawigację i sprawić, że będzie bardziej intuicyjna dla odwiedzających. Bardzo istotnym elementem serwisu Konkursy Gracza są własne konkursy i rozdawnictwa, które organizowane są we współpracy ze znanymi markami z branży gamingowej. Użytkownicy serwisu mogą też zdobyć ekskluzywny content w postaci skórek do różnego rodzaju gier, a także wcześniejszego dostępu do zamkniętych testów wielu nadchodzących produkcji.

Serwis www.konkursy-gracza.pl jest w pełni responsywny - automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlany. Konkursy Gracza działa także poprzez social media, takie jak Facebook, Twitter, Google+ czy też Instagram, gdzie prowadzone są dodatkowe rozdawnictwa i konkursy dla graczy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lubisz gamingowe konkursy? Sprawdź stronę Konkursy Gracza

 0