Microsoft otwiera gamescom 2017. Szczegóły oferty przedsprzedaży Xbox One X

Microsoft otwiera gamescom 2017. Szczegóły oferty przedsprzedaży Xbox One X

Microsoft, właściciel marki Xbox, zapowiada pierwszą publiczną prezentację Xbox One X w Europie podczas Gamescom 2017 oraz szczegóły zamówień przedpremierowych na najpotężniejszą konsolę na świecie.

Xbox zaprasza fanów gier na gamescom 2017, który rozpocznie się w najbliższy weekend w niemieckiej Kolonii. W dniach 22-26 sierpnia nowości zapowiedziane na czerwcowym E3 zostaną po raz pierwszy zaprezentowane konsumentom w Europie. Będzie to również pierwszy raz, kiedy europejscy fani będą mieli okazję samodzielnego skorzystania z konsol Xbox One X, jak również 27 nowych gier, w tym Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition i Sea of Thieves, oraz spotkania z najbardziej uznanymi światowymi producentami gier i doświadczenia licznych atrakcji dla zwiedzających. Po niezwykle pozytywnym przyjęciu nowości w trakcie targów E3 w Los Angeles, gdzie pierwszy raz publicznie zaprezentowano Xbox One X – jedyną konsolę obsługującą prawdziwe 4K w grach – oraz ponad 40 nowych tytułów, Xbox stawia na dostarczenie europejskim fanom atrakcji nieustępujących tym z największej światowej imprezy.

Wśród atrakcji przygotowanych przez Xbox odbędą się m.in.:

Xbox @ gamescom Live

Zapraszamy w niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 21:00, do śledzenia na żywo specjalnego wydania programu Xbox @ gamescom live, w którym przedstawione będą najnowsze informacje i ogłoszenia dotyczące Xbox One X, w tym szczegóły oferty przedsprzedaży najpotężniejszej konsoli do gier na świecie. Show poprowadzi znany społeczności graczy Graeme Boyd (znany jako AceyBongos) oraz przedstawiciele niemieckiego oddziału Xbox, wśród nich popularna bloggerka Maxi Graeff. W programie nie zabraknie newsów, prezentacji gier, rozmów z twórcami z uznanych studiów produkcyjnych oraz rozgrywek na żywo w nadchodzące tytuły Xbox. W trakcie programu widzowie mogą liczyć na specjalne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Program będzie emitowany na platformie Mixer, na kanale www.mixer.com/Xbox, oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

Age of Empires @ gamescom Live

W poniedziałek, 21 sierpnia, o godzinie 21:00, Microsoft obchodzić będzie 20. rocznicę serii gier Age of Empires, przygotowując specjalną transmisję na żywo z Kolonii, z udziałem najbardziej oddanych fanów gry. Impreza skupi się na historii jednej z najpopularniejszych serii gier pecetowych i pozwoli, tak gościom, jak i widzom, pierwszy raz zapoznać się z grą Age of Empires: Definitive Edition – odświeżoną edycją klasyka, zapowiedzianego podczas E3 zaledwie miesiąc temu. W programie wezmą udział legendarni twórcy gry, a fani poznają plany związane z odświeżeniem serii. Wiecej informacji o udziale w wydarzeniu zostanie podanych niebawem, a fani, którzy nie planują wycieczki na gamescom będą mogli śledzić wydarzenie na żywo na platformie Mixer, na kanale www.mixer.com/Xbox, oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

Xbox Booth @ gamescom

Po oficjalnym otwarciu targów, zaplanowanym na wtorek, 22 sierpnia, odwiedzający będą mogli po raz pierwszy samodzielnie przetestować konsole Xbox One X na stoisku Xbox, usytuowanym w Hali 8 (Halle 8) centrum Koelnmesse, przy wejściu północnym. Na odzwiedzających czekać będą dziesiątki stanowisk z konsolami oraz najnowszymi grami, które będa dostępne na przestrzeni najbliższych miesięcy. Stoisko Xbox będzie otwarte w następujących dniach i godzinach:

  • Wtorek, 22 sierpnia – 9:00 – 19:00 (dzień zarezerwowany dla mediów i przedstawicieli branży)
  • Środa, 23 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Czwartek, 24 sierpnia – 9:00 – 20:00.
  • Piątek, 25 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Sobota, 26 sierpnia – 9:00 – 20:00

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft. Konsola Xbox One oferuje najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft otwiera gamescom 2017. Szczegóły oferty przedsprzedaży Xbox One X

 0