Microsoft uruchamia przedsprzedaż Xbox One X w edycji Project Scorpio

Microsoft uruchamia przedsprzedaż Xbox One X w edycji Project Scorpio

Microsoft na swojej wczorajszej konferencji prasowej w ramach targów Gamescom zaprezentował konsolę Xbox One X w specjalnej limitowanej edycji Project Scorpio. Co więcej uruchomiano już przedsprzedaż tego modelu, a my poznaliśmy jego polską cenę.

"Najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie", jak na każdym kroku podkreśla gigant z Redmond, trafi do sprzedaży w Polsce równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r.Urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii HDR w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One i Xbox One S – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniem.

Xbox One X Project Scorpio to podobne rozwiązanie jak wersja Day One Edition z jaką mieliśmy do czynienia w trakcie premiery pierwszej wersji Xboxa One

Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio jest dostępna w orientacyjnej cenie detalicznej 2099 zł w ramach zamówień przedpremierowych w sieciach sklepów Komputronik, Media Expert, MediaMarkt i Saturn, RTV Euro AGD i X-kom oraz w Sklepie Microsoft pod adresem https://aka.ms/XboxOneXPreOrder. Model te otrzyma specjalne oznaczenia w zielonym kolorze, "grandientowy design" oraz ekskluzywną podstawkę. Jeśli zaś chodzi o zawartość zestawu, to ta prezentuje się następująco:

  • Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Podstawka pionowa do konsoli Xbox One X
  • Kabel HDMI obsługujący 4K
  • Kabel zasilania
  • 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
  • 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft uruchamia przedsprzedaż Xbox One X w edycji Project Scorpio

 0