Nvidia na E3 2017; firma współpracuje z Activision i Bungie nad Destiny 2

Nvidia na E3 2017; firma współpracuje z Activision i Bungie nad Destiny 2

NVIDIA poinformowała dzisiaj o współpracy z z Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2, pierwszym w historii tytułem z serii gier Destiny, która zagości na ekranach komputerów osobistych.

Destiny 2 na PC w rozdzielczości 4K – tylko na stoisku NVIDIA!

Odwiedzający stoisko NVIDIA numer 5230 w West Hall mają szansę zagrać w Destiny 2 w trybie kampanii, który został udostępniony na komputerach wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti oraz monitory NVIDIA G-SYNC, zapewniające rozgrywkę w rozdzielczości 4K oraz jakości 60 klatek na sekundę.

Zwiastun wersji PC z rozgrywką w rozdzielczości 4K

Pierwszy zwiastun gry Destiny 2 w wersji PC, prezentujący rozgrywkę w rozdzielczości 4K oraz jakości 60 klatek na sekundę uruchomioną na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti, możne obejrzeć na kanale YouTube NVIDIA GeForce.

Gra Destiny 2 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce GTX (oferta ograniczona czasowo)

Dla uczczenia pecetowej wersji gry Destiny 2 NVIDIA przygotowała niespodziankę dla graczy. Osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo notebooka lub komputer w nią wyposażonego, otrzymają pełną wersję gry, gdy tylko pojawi się ona na rynku, a także uzyskają wczesny dostęp do wersji beta. Ograniczona czasowo promocja rozpoczyna się 13 czerwca i potrwa do 27 czerwca 2017 roku. Szczegóły na stronie GeForce.com.

Kolejne tytuły z obsługą techniki NVIDIA Ansel oraz ShadowPlay Highlights

Na targach E3 NVIDIA poinformowała o dodaniu wsparcia dla techniki Ansel do gier Raiders of the Broken Planet oraz Dark and Light.

Gry Raiders of the Broken Planet oraz Absolver to kolejne tytuły, które (jak zapowiedziana wcześniej gra LawBreakers) otrzymają wsparcie funkcji NVIDIA Highlights.

Co jeszcze można zobaczyć i w co zagrać na stoisku firmy NVIDIA?

· Gry ARKTIKA.1 od 4A Games oraz Star Trek: Bridge Crew (z obsługą komend głosowych IBM Watson) opracowanych z myślą o zestawach wirtualnej rzeczywistości

· Najnowszy sprzęt komputerowy, w tym notebooki Max-Q oraz monitory G-SYNC HDR

· Gra Agents of Mayhem uruchomiona na konsoli SHIELD w rozdzielczości 4K dzięki technice NVIDIA GameStream

· Wersje demonstracyjne gier Agents of Mayhem, AbsolverRaiders of the Broken Planet, Project Cars 2, Strange Brigade oraz Conqueror’s Blade

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nvidia na E3 2017; firma współpracuje z Activision i Bungie nad Destiny 2

 0