Płyty główne GIGABYTE AM4 – idealnie dopasowane do procesorów AMD Ryzen™ 3

Płyty główne GIGABYTE AM4 – idealnie dopasowane do procesorów AMD Ryzen™ 3

GIGABYTE AM4 to wytrzymała i niezawodna konstrukcja najwyższej jakości, stworzona by uwolnić potężne możliwości procesorów AMD Ryzen™.

GIGABYTE TECHNOLOGY, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych ogłasza premierę nowej linii płyt głównych AMD AM4, stworzonych do współpracy z najnowszymi procesorami AMD Ryzen™ 3. Zbudowany na ich podstawie zestaw charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do wydajności sprzętu. Płyty główne GIGABYTE AMD AM4 posiadają selektywne specyfikacje połączone z inteligentną technologią zarządzania wentylatorami Smart Fan 5. Linia produktów AM4 firmy GIGABYTE obejmuje pełny zakres chipsetów AMD, w tym chipsety AMD X370, B350 i A320, które umożliwiają klientom wybór różnych opcji, w oparciu o ich indywidualne preferencje. Henry Kao, wiceprezes dywizji płyt głównych GIGABYTE powiedział: "GIGABYTE kontynuuje współpracę z AMD i jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do wzrastającego zapotrzebowania na płyty główne AM4". Po Ryzen ™ 7 I Ryzen ™ 5 nadszedł czas na nowe konstrukcje Ryzen ™ 3. GIGABYTE rozumie wymagania rynku i robi wszystko, by dostarczyć konsumentom mnóstwo opcji niepowtarzalnych, innowacyjnych produktów.

Idealnym wyborem dla konsumentów, którzy zwracają uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny będzie połączenie premierowego procesora AMD Ryzen™ 3 i płyty głównej GIGABYTE AMD A320. Współpracująca zarówno z Ryzen™ 3 1300X jak i Ryzen™ 3 1200 konstrukcja, pozwoli użytkownikowi zbudować zestaw PC zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami. Dla osób, które komputera używają głównie do gamingu i oczekują więcej opcji dla graczy najlepszym rozwiązaniem będą płyty główne z najwyższej półki: GA-AX370-Gaming K7 i GA-AX370-Gaming K5, oraz bardziej przyjazne cenowo GA-AB350-Gaming 3 i GA-AB350M-Gaming 3. Ciekawą propozycją będzie na pewno wyjątkowa płyta główna GPU dedykowana do wirtualnych kopalń, pozwalająca na użycie wielu kart graficznych w celu zwiększenia wydajności wydobycia wirtualnej waluty. Szeroki wybór produktów sprawia, że kupujący o różnych potrzebach na pewno znajdą coś dla siebie wśród oferty GIGABYTE AMD AM4.

By dowiedzieć się więcej na temat płyt głównych GIGABYTE AMD:

https://www.gigabyte.tw/Motherboard/AMD-X370-B350-A320

By dowiedzieć się więcej na temat GIGABYTE:

https://www.GIGABYTE.com/

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Płyty główne GIGABYTE AM4 – idealnie dopasowane do procesorów AMD Ryzen™ 3

 0