Powerbanki Fresh’n’Rebel - energia w kolorach tęczy

Powerbanki Fresh’n’Rebel - energia w kolorach tęczy

Z dnia na dzień korzystamy z coraz większej ilości urządzeń elektronicznych - każdy z nas ma przynajmniej jeden smartfon, ale wiele osób korzysta również z tabletów, czytników ebooków czy odtwarzaczy mp3. Mnogość firm oferujących powerbanki może przyprawić o zawrót głowy, a sprawę dodatkowo komplikuje fakt, iż często mamy dość ograniczony wybór: urządzenia te bywają zwykle albo pojemne i nieestetyczne albo atrakcyjne wizualnie… i niepraktyczne.

W tej sytuacji ciekawą ofertą wdają się być powerbanki marki Fresh’n’Rebel, które łączą w sobie proste, atrakcyjne wzornictwo, wysoką wydajność oraz mały rozmiar i wagę. Urządzenia występują w trzech pojemnościach - 3000 mAh, 6000 mAh oraz 9000 mAh - i pięciu odmianach kolorystycznych.

Powerbank 3000 mAh idealnie sprawdzi się w każdej awaryjnej sytuacji - pozwala na pełne, jednorazowe naładowanie większości telefonów i smartfonów. Nadaje się również do podtrzymania zasilania rozładowującym się urządzeniom takim jak tablet, aparat czy iPod. Dzięki wskaźnikowi zasilania można w każdej chwili sprawdzić poziom naładowania powerbanku, a jego dodatkową zaletą jest niewielki rozmiar (ten kompaktowy i bardzo lekki akumulator zmieści się w każdej kieszeni, czy torebce towarzysząc nam na co dzień).

Powerbank 6000 mAh zapewnia szybkie naładowanie urządzenia, dzięki portowi USB 2,4 A (który zapewnia szybsze naładowanie telefonu czy tabletu). Większa pojemność umożliwia naładowanie telefonu dwa razy lub pojedyncze naładowanie małego tabletu np. iPad Mini. Bank wyposażony jest we wskaźnik poziomu naładowania, a dzięki niewielkim gabarytom zmieści się w każdej torbie czy plecaku – co czyni go niezawodnym kompanem podczas dłuższych wypraw.

Powerbank 9000 mAh to najbardziej pojemne urządzenie w ofercie Fresh’n’Rebel - pozwala na trzykrotne naładowanie smartfona lub dwukrotne naładowanie tabletu.  Co więcej, produkt posiada dwa porty USB (jeden standardowy 1A, drugi 2,4A) umożliwiając tym ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Akumulator, tak jak wcześniejsze produkty, posiada wskaźnik poziomu naładowania. Mimo swojej dużej pojemności waży jedyne 200g, dzięki czemu doskonale nadaje się na każdą podróż.

Wszystkie powerbanki występują w pięciu kolorach: mięta, blady róż, ciemny niebieski, ciemny zielony oraz ciemny szary. Wzornictwo akumulatorów Fresh’n’Rebel łączy w sobie miękkie w dotyku materiały z matowymi, metalowymi elementami.

Dla bardziej wymagających użytkowników, Fresh’n’Rebel oferuje stacje dokujące umożliwiające ładowanie nawet dwóch powerbanków jednocześnie. Stacje wyposażone są w adaptery, które pasują do wszystkich akumulatorów Fresh’n’Rebel, a dzięki dwóm dodatkowym portom USB z tyłu stacji dokującej można jednocześnie ładować inne urządzenia. Stacja ma kompaktową obudowę w neutralnym kolorze, która będzie pasować do każdego otoczenia.

Więcej informacji o produktach na stronie producenta: www.freshnrebel.com/pl/ oraz dystrybutora: www.hama.pl

Obserwuj nas w Google News

Tagi

Mobile

Pokaż / Dodaj komentarze do: Powerbanki Fresh’n’Rebel - energia w kolorach tęczy

 0