Najlepsze wideorejestratory. Ranking TOP 10

Najlepsze wideorejestratory. Ranking TOP 10

Wideorejestrator to jeden z lepszych gadżetów, jakie może kupić kierowca (nie tylko zawodowy). Nie jest tajemnicą, że zasada ograniczonego zaufania na drodze może uratować nas przed niespodziewanym wypadkiem, ale nawet jeśli jesteśmy pewni swoich umiejętności i jeździmy idealnie, może się zdarzyć tak, że inny uczestnik ruchu robić tego nie będzie. Wideorejestrator to sprzęt, dzięki któremu możemy w całkiem sprawny sposób uniknąć potencjalnych nieprzyjemności podczas niewielkiej kolizji czy co gorsza wypadku.

Jaki wideorejestrator wybrać? Przede wszystkim spójrzmy na ustalony przez nas budżet i to na jego podstawie wybierzmy dany segment urządzeń. Od razu trzeba tu jednak wspomnieć, że tanie kamery samochodowe nie będą mogły się pochwalić tak wysoką jakością nagrań, jak wideorejestratory za ok. 200-300 zł (i droższe) i należy o tym pamiętać w kontekście przydatności. Bo też po co nam wideorejestrator samochodowy, skoro ten nie jest w stanie nagrać szczegółów zdarzenia takich jak tablice rejestracyjne, prawda? Należy też pamiętać, że kamery samochodowe z reguły bardzo dobrze radzą sobie w dziennych warunkach oświetleniowych i zdecydowanie gorzej nocą, a szczególnie w sytuacji, gdzie jedynymi źródłami światła są reflektory naszego samochodu i pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka. Sprawdź polecane przez nas modele:

 

 

 

Kamery samochodowe - ranking 2022/2023:

Poniżej znajdziesz ranking kamer samochodowych na 2022/2023 rok. Na liście królują przede wszystkim urządzenia odznaczające się dobrą jakością obrazu w swojej kategorii cenowej. Każdy znajdzie tu wideorejestrator na własną kieszeń.

 • XBLITZ X7 GPS
 • Vantrue N1 Pro
 • XBLITZ Tango 4K
 • Navitel R1050
 • 70mai 1s D06
 • 70mai Dash Cam Pro Plus
 • XBLITZ Black 4K
 • Prido i7 Pro
 • VIOFO A129-G Plus
 • Navitel R600 GPS

XBLITZ X7 GPS – opłacalny wideorejestrator do jazdy dziennej

XBLITZ X7 GPS

XBLITZ X7 GPS to tani i dobry wideorejestrator samochodowy, który jest w stanie nagrywać w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), wyposażony dodatkowo w funkcję GPS. Podczas odtwarzania wideo, funkcja ta pozwala wyświetlać podgląd mapy, która umożliwia precyzyjną lokalizację potencjalnego zdarzenia, co jak na tej klasy sprzęt jest funkcjonalnością co najmniej przydatną.

XBLITZ X7 GPS dobrze radzi sobie w dziennych warunkach oświetleniowych, a to za sprawą całkiem sprawnego sensora, który jest zdolny nagrywać z płynnością 30 klatek na sekundę. Nagrania w dziennych warunkach są szczegółowe i pozbawione typowych dla najtańszych wideorejestratorów artefaktów. W nocy jest gorzej, dlatego warto się rozglądać za wideorejestratorem z wyższej półki cenowej, jeśli w takich warunkach jeździmy na codzień. Warto też dodać, że w pudełku z wideorejestratorem znajdziemy przejściówkę z microSD na USB-A, a zatem nie musimy dokupować takiego urządzenia, jeśli nasz komputer nie jest wyposażony w czytnik kart SD.

XBLITZ X7 GPS wyposażono w sensor G-Sensor oraz akumulator. Przyda się to w szczególności do wykrywania zdarzeń parkingowych, kiedy nie jesteśmy akurat w samochodzie. Funkcja taka automatycznie wykrywa zdarzenie, włącza się i nagrywa. Wideorejestrator nie musi być przy tym podłączony do źródła zasilania zewnętrznego ze względu na pojemny akumulator.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: 2”
 • Kąt widzenia: 140 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: G-Sensor, detekcja ruchu, tryb nocny, tryb parkingowy, nagrywanie w pętli, wbudowana bateria, wbudowany mikrofon, tryb HDR.

Wideorejestrator XBLITZ X7 GPS kupisz w sklepie Media Expert

Vantrue N1 Pro – dobra kamerka dla kierowcy

Vantrue N1 Pro

Vantrue N1 Pro również posiada sensor G-Sensor oraz wbudowany akumulator (dokładnie tak, jak w poprzednio opisywanym XBLITZ X7 GPS). Potrafi nagrać wideo w rozdzielczości Full HD za pomocą matrycy Sony IMX323 w 30 klatkach na sekundę i cechuje się dość szerokim kątem widzenia. Ogólna szczegółowość obrazu nie jest tak dobra, jak w przypadku XBLITZ X7 GPS, ale nawet po powiększeniu, w trakcie dziennego nagrywania wideo, w postprodukcji można wychwycić na przykład tablice rejestracyjne pojazdów znajdujących się przed naszym samochodem. W trakcie nagrywania automatycznie nadpisuje najstarsze wideo i posiada dodatkowy tryb nocny, choć oczywiście mowa tutaj o raczej podstawowej jakości i niewielkich problemach z ekspozycją. Ten wideorejestrator polecamy przede wszystkim do jazdy dziennej, jeśli chcemy mieć pewność, że z przechwyconego klipu będziemy w stanie wyodrębnić niewielkie szczegóły podczas trudnych warunków oświetleniowych.

Vantrue N1 Pro posiada polskie menu, wbudowany mikrofon i obsługuje karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności do 256 GB. Podgląd nagrań umożliwia wbudowany ekran TFT o przekątnej 1,5”

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: 1,5”
 • Kąt widzenia: 160 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: G-Sensor, detekcja ruchu, tryb nocny, tryb parkingowy, nagrywanie w pętli, wbudowana bateria, wbudowany mikrofon, aplikacja na Windows/macOS

Wideorejestrator Vantrue N1 Pro kupisz najtaniej na Ceneo.pl

XBLITZ Tango 4K – najtańsze 4K UHD?

XBLITZ Tango 4K

Na rynku znajdziemy kilka typów wideorejestratorów, które różnią się od siebie przede wszystkim ceną. Ta może być niewygórowana z kilku względów, ale jeśli producent oszczędza na jakości nagrań, wówczas może się okazać, że nawet niska cena nie rekompensuje strat. Znany producent Xblitz dobrze o tym wie i zamiast ładować dodatki w postaci drogiego wyświetlacza w modelu Tango 4K skupił się przede wszystkim na jakości.

Jak już wspomnieliśmy, kamerka nie posiada wbudowanego wyświetlacza, ale obsługiwać można ją przy pomocy całkiem praktycznej, darmowej i dodatkowo przetłumaczonej na język polski aplikacji mobilnej Road Cam przy wykorzystaniu połączenia bezprzewodowego. Możemy zmienić rozdzielczość (natywna dla kamerki to 4K UHD, czyli aż 3840 x 2160 pikseli), cykl nagrywania, format (polecamy korzystać wyłącznie z najwyższej jakości H264, a nie z wysokiej kompresji) czy włączać lub wyłączać czujnik wstrząsów.

Kamerka bardzo dobrze radzi sobie z rejestrowaniem szczegółowości obrazu w warunkach dziennych i ekspozycją. Szczególnie istotny jest tutaj szeroki zakres tonalny, dlatego nie ma żadnych problemów z odczytaniem informacji z nagrań, na których widać Słońce. W nocy jest już oczywiście nieco gorzej i problem uwidoczni się przede wszystkim w samochodzie z niskiej jakości oświetleniem, ale dzięki wysokiej rozdzielczości i jasnemu obiektywowi, nadal można zaobserwować mnóstwo szczegółów. Kamerka do kupienia już za niecałe 400 zł, a zatem w naprawdę rozsądnej cenie.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD, 2K lub 4K
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: brak
 • Kąt widzenia: 170 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Wi-Fi, aplikacja mobilna, tryb nocny, G-Sensor, nagrywanie w pętli, detekcja ruchu, magnetyczny uchwyt

Wideorejestrator XBLITZ Tango 4K kupisz w sklepie Media Expert

Navitel R1050 – „Oko Saurona” z GPS w samochodzie

Navitel R1050

Navitel R1050 różni się od 1000 przede wszystkim pod względem zastosowanej matrycy. W opisywanym modelu znajdziemy dokładnie ten sam model co w Vantrue N1 Pro, czyli Sony IMX323. Należy się zatem spodziewać bardzo podobnej jakości nagrań, co zdaje się potwierdzać specyfikacja. Navitel R1050 jest w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD przy zachowaniu płynności na poziomie 30 klatek na sekundę o kącie widzenia rzędu 165 stopni. Ciekawym rozwiązaniem tej kamerki jest uchwyt magnetyczny, do którego mocujemy „oczko”. Umożliwia ono jego obrót w zakresie 360 stopni, a dodatkowo pozwala na podłączenie przewodu zasilającego bezpośrednio do samego uchwytu.

Navitel R1050 posiada wbudowany GPS, a na jego 1,2-calowym wyświetlaczu można sprawdzić takie rzeczy, jak fotoradary czy prędkość. Posiada również łączność bezprzewodową Wi-Fi (2,4 GHz), wbudowaną baterię, która umożliwia kamerce rozpoczęcie rejestrowania wideo w trakcie stłuczki lub innego zdarzenia wykrytego przez sensor nawet nie będąc podłączonym do stałego zasilania. Bezpośrednio filmy możemy przeglądać w funkcjonalnej aplikacji Navitel i to z nałożoną już nakładką nawigacyjną związaną z wbudowanym GPS. Co ciekawe, funkcja Wi-Fi pozwala łączyć się również z naszym smartfonem. Wideorejestrator Navitel R1050 można zakupić w cenie ok. 399 zł. Jeśli mielibyśmy wskazać wady, jedną byłaby zapewne maksymalna pojemność dla karty microSD (64 GB) oraz to, że wideo rejestrator możemy przymocować do szyby za pomocą taśmy 3M, a nie przyssawki wielokrotnego użytku.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: 1,2”
 • Kąt widzenia: 165 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: G-Sensor, detekcja ruchu, tryb nocny, tryb parkingowy, nagrywanie w pętli, wbudowana bateria, wbudowany mikrofon i głośnik, aplikacja na Windows/macOS, Wi-Fi 2,4 GHz, nawigacja i ostrzeżenia od Navitel (licencja na 12 miesięcy)

Wideorejestrator Navitel R1050 kupisz najtaniej na Ceneo.pl

70mai 1s D06 – najtańszy polecany wideorejestrator

70mai 1s D06

70mai 1s D06 to najbardziej podstawowa jednostka z tego zestawienia. Nie posiada wyświetlacza, ale jakość nagrań to ogromny skok względem urządzeń do ok. 150 zł. Całością steruje się za pomocą jednego przycisku oraz komend głosowych. Wideorejestrator jest w stanie nagrywać w rozdzielczości FullHD przy zachowaniu płynności na poziomie 30 klatek na sekundę, a to dzięki całkiem dobremu jak na tę półkę sensorowi Sony IMX307. Kąt widzenia w tej kamerce wynosi 130 stopni.

Jak już wspomnieliśmy, w 70mai 1s D06 nie znajdziemy wyświetlacza, a zatem całością sterować możemy wyłącznie za pomocą dedykowanej aplikacji i modułu Wi-Fi oraz komend głosowych (niestety jedynie w języku angielskim). Wszystkie komendy są dokładnie opisane w dołączonej instrukcji obsługi i na szczęście nie są skomplikowane, dlatego nawet osoba, która do tej pory wcale nie miała styczności z tym językiem powinna sobie poradzić. Tak czy owak, aplikacja to już dobrze zaprojektowany ekosystem, w którym otrzymujemy pełną kontrolę nad urządzeniem.

70mai 1s D06 dość dobrze radzi sobie z rejestracją szczegółów w dziennych warunkach oświetleniowych i nie ma żadnych problemów z odczytaniem na przykład tablic rejestracyjnych, ale z racji niskiej jak na ten segment ceny, niezbyt dobrze w warunkach nocnych (poza miastem). Co ciekawe, 70mai 1s D06 bardzo dobrze radzi sobie z ekspozycją i na przykład dojazd czy wyjazd z zaciemnionego tunelu niemal natychmiast jest przez tę kamerę odbierane, a ekspozycja korygowana.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: brak
 • Kąt widzenia: 130 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Wi-Fi, aplikacja mobilna, komendy głosowe i powiadomienia (w języku angielskim), detekcja ruchu, G-Sensor, mikrofon i głośnik, tryb nocny

Wideorejestrator 70mai 1s D06 kupisz najtaniej na Ceneo.pl

 

70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S – wysoka jakość za rozsądne pieniądze

70mai Dash Cam Pro Plus

70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S to chyba najczęściej wybierana przez kierowców kamerka, która może się pochwalić bardzo dobrą jakością nagrań i funkcjonalnością, której brakuje w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. Ten wideorejestrator nabyć można już za ok. 430 zł, a na dodatek można go rozbudować o dodatkową kamerę cofania.

70mai Dash Cam Pro Plus+, za pomocą sensora Sony IMX335 nagrywa wideo w formacie MP4 (H264 lub H265) w rozdzielczości 2,7K przy zachowaniu płynności na poziomie standardowych 30 klatek na sekundę (pole widzenia to 140 stopni). Wyposażony został w funkcjonalny, 2-calowy wyświetlacz oraz moduł GPS, który zapisuje aktualną prędkość i lokalizację. Wideorejestrator posiada moduł Wi-Fi, za którego pomocą można bez problemu połączyć się z dedykowaną aplikacją na smartfonie. Posiada slot na kartę pamięci microSD (do 128 GB), mikrofon oraz głośnik, a całość montujemy na szybie przy pomocy taśmy 3M i naklejki elektrostatycznej. Nie zabrakło też obsługi asystenta głosowego. Kamerka działa również w trybie parkingowym, choć tu warto wspomnieć, że nie przy pomocy wbudowanej baterii, a dodatkowo płatnemu zestawowi Kit UP02.

70mai Dash Cam Pro Plus+ bardzo dobrze radzi sobie w dziennych warunkach oświetleniowych. Rejestrowany obraz, pomimo tego, że nie tak płynny, jak w zestawach pozwalających nagrywać w 60 klatkach na sekundę, jest szczegółowy, dobrze doświetlony i cechuje go całkiem spora ilość detali. Sporą ilość detali widać również w nocy, choć to zdanie odnosi się raczej do terenów miejskich, bo poza dobrze oświetlonymi drogami jest już oczywiście gorzej.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: 2,7K
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: 2”
 • Kąt widzenia: 140 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Wi-Fi, aplikacja mobilna, tryb nocny, G-Sensor, kompatybilność z kamerą wsteczną RC06 i modułem parkingowych UP02, GPS, asystent głosowy ADAS (w języku polskim).

Wideorejestrator 70mai Dash Cam Pro Plus+ A500S kupisz najtaniej na Ceneo.pl

XBLITZ Black 4K – dobry sensor do nagrywania nocnego

XBLITZ Black 4K

Jakość nagrań zwykłych kamerek w porach nocnych jest wyraźnie gorsza niż w dzień i nie jest to żadną nowością. Tutaj kluczową rolę pełni sensor i im lepszy on jest, tym wyższej klasy nagranie w złych warunkach oświetleniowych. XBLITZ Black 4K wyposażono w matrycę Sony Starvis, a zatem można się spodziewać nie tylko wyższej rozdzielczości względem tańszych kamerek, ale też wyższej szczegółowości w nocnych godzinach nocnych. Kamerka potrafi zarejestrować wideo w rozdzielczości 4K UHD przy zachowaniu płynności na poziomie 30 klatek na sekundę. Co ciekawe, po obniżeniu rozdzielczości do Full HD, wideorejestrator jest w stanie nagrywać wideo przy 60 klatkach na sekundę.

XBLITZ Black 4K świetnie sprawdza się w warunkach dziennych i co najważniejsze – potrafi za pomocą szerokiego zakresu tonalnego rejestrować mnóstwo szczegółów nawet podczas jazdy pod słońce w zenicie. W tym samym momencie też bez problemu trzyma w ryzach światła nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów.

XBLITZ Black 4K wyposażono w slot na kartę pamięci microSD (maksymalnie 256 GB), funkcjonalny moduł GPS, G-Sensor, wyświetlacz o przekątnej 2”, jasny obiektyw o szerokim kącie widzenia rzędu 170 stopni (f/1.8) oraz mikrofon i głośnik. Potrafi nagrywać w pętli, posiada tryb nocny i parkingowy oraz jest w stanie wykryć ruch. Samo urządzenie mocujemy na magnetycznym uchwycie, który może być stale podłączony do źródła zasilania. Aktualnie nabyć można go w cenie ok. 549 zł, a zatem jeśli szukasz urządzenia zdolnego do nagrywania szczegółowego obrazu w godzinach nocnych i kamerki za 100, 200 czy nawet 300 zł nie spełniają twoich wymagań, jak najbardziej możesz zainteresować się XBLITZ Black 4K.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: 4K UHD
 • Płynność: 30 FPS (60 FPS przy 1080p)
 • Wyświetlacz: 2”
 • Kąt widzenia: 170 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Aplikacja GX Player, tryb nocny, G-Sensor, tryb parkingowy, czytnik kart microSD

Wideorejestrator XBLITZ Black 4K kupisz w sklepie Media Expert

Prido i7 Pro – kamera ze średniej półki

Prido i7 pro

Prido i7 Pro to produkt niesłychanie ciekawy, gdyż za ok. 500-549 zł oferuje całkiem spory wachlarz możliwości. Przede wszystkim wyposażony został w dobry sensor Sony Starvis IMX291, zdolny do nagrywania wideo w rozdzielczości QHD przy zachowaniu płynności rzędu 30 klatek na sekundę lub Full HD przy 60 FPS i co tu dużo ukrywać, drugi tryb zapewnia wyśmienite parametry, których brakuje w wielu konkurencyjnych wideorejestratorach. Dlaczego 60 klatek na sekundę się przydaje? Otóż dlatego, że w trakcie jazdy z dużą prędkością (tj. wyższą od standardowych 50 km/h), ciężej jest uchwycić detale przy kamerkach 30 FPS niż przy 60 FPS, nawet wykorzystując do tego względnie dobry sensor główny.

Prido i7 Pro wyposażony został w ekran LCD o przekątnej 2,7”, moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, slot na kartę pamięci microSD o maksymalnej pojemności 256 GB oraz mikrofon. Potrafi nagrywać zdarzenia w pętli, oferuje tryb szerokiego zakresu tonalnego WDR oraz tryb parkingowy, posiada czujnik ruchu i czujnik wstrząsów oraz menu w języku polskim. W języku polskim otrzymujemy też funkcjonalną aplikację mobilną Prido, w której znajdziemy to, czego zabrakło w samej kamerce, czyli GPS rejestrujący wszelkie informacje związane z lokalizacją bezpośrednio dla nagrania.

Prido i7 Pro dobrze spisuje się zarówno w dzień, jak i w nocnych godzinach w mieście. Obraz jest wyraźny i przede wszystkim płynny, a w nocy dodatkowo dobrze kontrolowana jest ekspozycja, ponieważ nawet bezpośrednie doświetlenie tablic rejestracyjnych nadjeżdżającego, bądź znajdującego przed kamerą pojazdu nie powoduje efektu prześwietlenia, gdzie wszystkie detale w nieco mniej zaawansowanych wideorejestratorach zostają z reguły utracone. Oczywiście magii tutaj żadnej nie ma, bo w takich warunkach oświetleniowych, nawet przy zachowaniu względnie wysokiej płynności, wideorejestrator nadal ma problemy ze szczegółowością pojazdów znajdujących się nieco dalej od naszego samochodu. Tak czy owak, w cenie ok. 549 zł warto się tym modelem zainteresować.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: QHD
 • Płynność: 30 FPS (60 FPS przy 1080p)
 • Wyświetlacz: 2,7”
 • Kąt widzenia: 150 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Aplikacja, tryb nocny, G-Sensor, tryb parkingowy, czytnik kart microSD, Wi-Fi, bateria, mikrofon

Wideorejestrator Prido i7 Pro kupisz najtaniej na Ceneo.pl

VIOFO A129-G Plus – jasny obiektyw i wysoka jakość

VIOFO A129-G Plus

Z sensora Sony Starvis IMX291 korzysta również VIOFO A129-G Plus, czyli wideorejestrator, którego dziś można nabyć w cenie ok. 700 zł. Dostępny w opcji jest dodatkowo z kamerą tylną w wersji Duo, choć ta oczywiście jest wyraźnie droższa, bo dodatkowy sprzęt automatycznie winduje cenę zestawu do 1000 zł. Tak czy owak VIOFO A129-G Plus sprawdzi się w typowym użytkowaniu na drodze, zarówno w dzień, jak i w nocy, choć oczywiście nie można wymagać od niego absolutnej perfekcji w złych warunkach oświetleniowych.

Kamera z racji aktywnego trybu szerokiego zakresu tonalnego bardzo dobrze radzi sobie z rejestrowaniem ogromnej ilości detali podczas słonecznego i nieco bardziej zachmurzonego dnia. Gorzej w nocy, owszem, ale nadal bez problemu można odczytać tablice rejestracyjne pojazdów znajdujących się niedaleko podczas przejażdżki w mieście. Wszystkie nagrania są rejestrowane w rozdzielczości Full HD przy zachowaniu płynności rzędu 60 klatek na sekundę lub 1600p przy 30 FPS.

Kamera wyposażona została w moduły GPS, Bluetooth i Wi-Fi (2,4 GHz). Sterować można nim z poziomu wbudowanego, 2-calowego ekranu i fizycznych przycisków lub aplikacji Viofo z poziomu smartfona z Androidem bądź iOS. Posiada funkcje detekcji ruchu, czujnik G-Sensor, GPS, tryb parkingowy, akumulator, głośnik i mikrofon oraz automatyczne uruchamianie nagrywania po włączeniu silnika. Wszystkie nagrane klipy zapisywać można na karcie microSD (maksymalna pojemność to 256 GB).

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: QHD
 • Płynność: 30 FPS (60 FPS przy 1080p)
 • Wyświetlacz: 2,0”
 • Kąt widzenia: 140 stopni
 • Karta pamięci: microSD
 • Funkcje i dodatki: Aplikacja, tryb nocny, G-Sensor, tryb parkingowy, czytnik kart microSD, Wi-Fi, bluetooth, GPS, bateria, mikrofon

Wideorejestrator VIOFO A129G Plus kupisz najtaniej na Ceneo.pl

Navitel R600 GPS - dobry wideorejestrator do 350 zł

Navitel R600 GPS

Navitel R600 GPS oferuje bardzo podobną funkcjonalność do modelu R1050, czyli polecanego przez nas wcześniej "Oka Saurona". Potrafi nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w 30 klatkach na sekundę i bardzo dobrze sprawdza się w dziennych warunkach oświetleniowych. Oczywiście - jak zresztą każda kamerka - gorzej radzi sobie w nocy, kiedy oświetlenie nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów potrafi oślepić nawet nasz narząd wzroku, a co dopiero kamerę, ale nawet wtedy można z nagrania wyodrębnić kilka szczegółów. Jest to niewątpliwie zasługa sensora SONY 307.

Kamerka posiada 2-calowy ekran oraz funkcję GPS, która wraz z pakietem Navitel (roczna subskrypcja w cenie kamerki) pozwala wyświetlać szczegółowe informacje bezpośrednio na nagraniu, jak i wyświetlaczu. Jest auto-start, powiadomienia GPS, prędkościomierz, G-Sensor, detekcja ruchu oraz tryb parkingowy. Jedyną wadą może być tutaj względnie niska pojemność maksymalna obsługiwanych kart microSD, bo mowa o zaledwie 64 GB.

Specyfikacja:

 • Rozdzielczość: Full HD
 • Płynność: 30 FPS
 • Wyświetlacz: 2,0”
 • Kąt widzenia: 170 stopni
 • Karta pamięci: microSD (maks. 64 GB)
 • Funkcje i dodatki: Aplikacja, tryb nocny, G-Sensor, tryb parkingowy, czytnik kart microSD, GPS, bateria, mikrofon, głośnik

Wideorejestrator Navitel R600 GPS kupisz najtaniej na Ceneo.pl

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najlepsze wideorejestratory. Ranking TOP 10

 0