Otwarcie nowego działu testowego: Małe AGD (blendery, czajniki, itd.)

Otwarcie nowego działu testowego: Małe AGD (blendery, czajniki, itd.)

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom Czytelników, jak również potrzebom wspierających nas partnerów serwisu ITHardware.pl, zdecydowaliśmy się na otwarcie zupełnie nowej gałęzi działu testowego. Dział Małe AGD, bo o nim tu mowa, zgodnie z nazwą, zostanie w całości poświęcony testom niewielkich urządzeń gospodarstwa domowego, ze szczególnym naciskiem na sprzęt kuchenny. Tym samym wkrótce ukaże się u nas szereg testów m.in. blenderów, czajników elektrycznych, ekspresów do kawy czy kuchenek mikrofalowych. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się zarówno z zainteresowaniem, jak i zrozumieniem. Co istotne, nowy dział poprowadzą w całości Tomasz "tomcug" Cugowski, znany z testów procesorów i płyt głównych, a także Piotr "gtxxor" Urbaniak, prowadzący dotąd działy kart graficznych oraz monitorów. Są to jedni z najbardziej doświadczonych ludzi w ekipie ITHardware.pl, stąd też, mamy nadzieję, w krótkim czasie staniemy się jednym z liderów, w sektorze testów urządzeń AGD. A Wy, zamiast wertować dziesiątki wortali, będziecie dzięki temu mogli zyskać szerszy pogląd na rynek elektroniki użytkowej.

gtxxor

Autor tego tekstu aż pali się do nowego zajęcia. Pierwsze sample testowe dotarły już do redakcji, czego namacalny dowód stanowi powyższe zdjęcie. Zamówiliśmy ponadto specjalne kubki, na platformę testową.

W tej chwili myślicie zapewne, że ktoś tutaj oszalał. Ale nie. Robiąc burzę mózgów na temat możliwości dalszego rozwoju serwisu, ktoś słusznie zauważył, że urządzenia AGD są tematem pokrewnym komputerom, a jednocześnie znajdują się w każdym, dosłownie, gospodarstwie domowym. Dla przykładu, zwróćcie uwagę jak istotną cechę każdego AGD stanowi sprawność energetyczna i system zabezpieczeń prądowych, podobnie jak w przypadku zasilacza komputerowego. Inny przykład - w testach procesorów sprawdzamy, który układ poradzi sobie z określonymi zadaniami najszybciej, co niezwykle łatwo przełożyć na poletko czajników elektrycznych czy mikrofalówek. W końcu, jak to mawiają, czas to pieniądz, a tego zaoszczędzonego podczas renderowania złożonej sceny trójwymiarowej w Blenderze, przez wysokowydajny procesor, nikt nie chciałby tracić parząc godzinami kawę. Zatem można by rzec, że wszystko w tej układance wzajemnie się zazębia. Przy czym wierzcie nam lub nie, ale takich koligacji jest znacznie, znacznie więcej. Wyobraźcie sobie tylko, ile energii i czasu będziecie mogli zaoszczędzić, dzięki naszym przyszłym publikacjom.

Mazurek

Na pierwszy rzut oka, świąteczny mazurek nie ma zbyt wiele wspólnego z procesorem. Jeśliby jednak wziąć pod uwagę, że moc piekarnika niczym moc procesora pozwala zaoszczędzić trochę czasu, powiązania stają się jasne.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, niż zakończyć ten wpis klasycznym stay tuned. Śledźcie ITHardware.pl koniecznie, na bieżąco, bo to nie jedyne nowości jakie szykujemy w nadchodzących tygodniach! 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Otwarcie nowego działu testowego: Małe AGD (blendery, czajniki, itd.)

 0