Huawei P10 Lite - Unboxing

Huawei P10 Lite - Unboxing

Zapraszam do szybkiego spojrzenia na Huawei P10 Lite - jednego z najpopularniejszych i najczęściej polecanych "średniaków". Z racji tego, że wielu z Was podczas zakupu nowego telefonu zwraca uwagę na ten model, postanowiłem wziąć P10 Lite w swoje ręce i przetestować go dla Was.

Macie pytania dotyczące nowego średniaka chińskiego producenta? A może chcielibyście, aby w recenzji pojawiła się informacja, której nigdzie nie możecie znaleźć? Zapraszam do zadawania pytań.

W filmie przedstawiam podstawowe informacje dotyczące tego telefonu, a po więcej oczywiście zapraszam do recenzji, która niedługo pojawi się na naszym portalu. Macie pytania dotyczące nowego średniaka chińskiego producenta? A może chcielibyście, aby w recenzji pojawiła się informacja, której nigdzie nie możecie znaleźć?

Zapraszam do zadawania pytań w komentarzach pod tym wpisem lub bezpośrednio pod filmem. Na każde postaram się odpowiedzieć wystarczająco szczegółowo, a w przypadku jeśli ich liczba będzie naprawdę duża, w recenzji zostanie stworzona specjalna zakładka Q&A.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei P10 Lite - Unboxing

 0