Premiery gier - Marzec 2018

Premiery gier - Marzec 2018

Witajcie w kolejnych premierach miesiąca. Tym razem marzec zapowiada się gorąco. Mamy strategie, slashery, rpgi i wisienkę na torcie czyli 5 część Far Cry'a. Nie zabraknie też smakołyków dla fanów indyków. Szykujcie portfele i wysyłajcie dzieci do dziadków, bo szykuje się ostry gamingowy miesiąc. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać! Siadajcie wygodnie i zapraszam was do lektury/na seans!

Tym razem marzec zapowiada się gorąco. Mamy strategie, slashery, rpgi i wisienkę na torcie czyli 5 część Far Cry'a. Nie zabraknie też smakołyków dla fanów indyków.

Final Fantasy XV: Windows Edition - PC - 6 marca

Premiery Marzec

Final Fantasy XV: Windows Edition to rozszerzona i kompletna wersja popularnego JRPG'a. Jej producentem jest Square Enix, a tytuł został po raz pierwszy zapowiedziany w 2006 roku. Jednak pierwsze konkretne informacje otrzymaliśmy dopierow w 2013. Gra oficjalnie zadebiutowała w listopadzie 2016 roku, na konsoli PS4. Od tego czasu do gry dodano sporo zawartości, w tym 4 duże dodatki. Wersja PC ma zawierać wszystkie z nich oraz masę nowych map, bossów etc. W grze wcielimy się w młodego księcia Noctisa, którego zadaniem będzie odbicie swojego państwa z rąk najeźdźców. W jego misji towarzyszyć mu będzie 3 jego kompanów. Każdy z nich pełni w drużynie inną rolę i jest niezbędny do wykonania zadania.

Northgard - PC - 7 marca

Premiery Marzec

Northgard to wydana na komputery klasy PC strategia czasu rzeczywistego, osadzanona w magicznym świecie wikingów i mitologi nordyckiej. Za grę odpowiada niezależne studio Shiro Games znane dotąd z cyklu Evoland. Gra opowiadać będzie o losach nordyckich wojowników, którzy odkryli nowy tajemniczy ląd, tytułowy Northgard. Gra czerpie garściami z klasyków takich jak Age of Empires czy Age of Mythology. Jednak pomysły ze swoich poprzedników nie były na ślepo kopiowane. Obok zbierania surowców, budowania i rekrutacji dodano elementy survivalowe. Musimy zapewnić swoim ludziom możliwość przetrwania długich i mroźnych zim.

Warhammer: Vermintide 2 - PC/PS4/XONE - 8 marca

Premiery Marzec

Kontynuacja wydanej w 2015 roku gry Warhammer: The end of times – Vermintide. Jest to pierwszosobowa gra akcji, osadzona w mrocznym świecie Warhammer'a. Zabawa skupia się na kooperacji i walce z przeróżnymi stworami zamieszkującymi stary świat. Do ich eleminacji wykorzystujemy różnorakie wyposażenie m.in. Kusze, wybuchowe eliksiry etc. Oryginał skupiał się na walce ze skavenami, natomiast w dwójce pojawią się jeszcze siły chaosu. Jeśli zawiedziemy, Imperium czeka zagłada.

Devil May Cry HD Collection - PC/PS4/XONE - 13 marca

Premiery Marzec

Devil May Cry HD Collection to paczka zremasterowanych 3 pierwszych klasycznych odsłon serii, wydanych na konsole PS2. Zestaw początkowo trafił na konsole poprzedniej generacji, a teraz przybywa również na obecną. Głównym bohaterem jest Dante, czyli pół człowiek i pół demon. Stajemy naprzeciw Mundusowi, Ariusowi oraz swojemu bratu Vergilowi. Gra jest reprezentantem gatunku slasherów. Każdy z tytułów podzielono na misje, w których zajmujemy się eksploracją i walką z demonicznym pomiotem.

Surviving Mars - PC/PS4/XONE - 15 marca

Premiery Marzec

Surviving mars to strategia ekonomiczna, z gatunku city builderów. Celem zabawy jest zbudowanie i zarządzanie kolonią na marsie. Za grę odpowiada studio znane chociaż z strategi Tropico 5, a wydawcą został Paradox Entertainment. Do naszych zadań w trakcie gry należy troszczenie się o dobro kolonistów i szereg kwesti związanych z samą kolonią. Jest to złożony ekonomiczny tytuł, który na pewno znajdzie swoich miłośników.

Sea of Thieves - PC/XONE - 20 marca

Premiery Marzec

Sea of Thieves to osadzona w pirackich klimatach gra MMO. W grze wcielamy się w korsarzy i oddajemy się różnym pirackim czynnością. Pływamy po morzach i oceanach, poszukujemy skarbów, walczymy z potworami i innyki korsarzami. Gra daje nam wolną rękę w naszych działaniach, zapewniając piaskownicę do pirackiej hulanki. Podstawę zabawy stanowi wspólne żeglowanie. Co ważne, każdy członek załogi odpowiada za inną czynność na statku. Musimy mieć sternika, działowego, nawigatora etc.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - PC/PS4 - 23 marca

Premiery Marzec

Kolejny tytuł dla fanów Japońszczyzny. Ni no kuni 2 to kontynuacja bardzo dobrego Ni no Kuni z 2013 roku. Gra sprzedała się świetnie i liczę, że część 2 co najmniej jej dorówna. Tym razem śledzić będziemy losy młodego króla, który został wypędzony ze swojego królestwa. Jego losy krzyżują się z Rolandem, który trafił do jego świata przypadkiem. Szybko okazuje się, że odzyskanie tronu to najmniesze zmartwienie króla, a światu grozi niebezpieczeństwo. W grze eksplorujemy piękny bajkowy świat i wykonujemy różne zadania, jak to przystało na RPG'a. Jednak pojawia się tutaj kilka nowości np. Rozwijanie królestwa.

Far Cry 5 - PC/PS4/XONE - 27 marca

Premiery Marzec

Kolejna część kultowej już serii. Za produkcję bez zmian od części drugiej odpowiada studio Ubisoft. Tym razem jednak nie trafimy do egzotycznego kraju, a do Montany – jednego z najmniej zaludnionych stanów USA. To jednak nie jedyna zmiana bo po raz pierwszy dostaniemy możliwość wykreowania swojej własnej postaci i ukończenia gry w coopie. Fabularnie wcielamy się w policjanta, którego zadaniem jest rozpracowanie fanatycznego kultu religijnego. W swojej misji nie będzie jednak sam, bo z czasem dołączą do niego sojusznicy. Reszta rozgrywki będzie podobna do poprzednich odsłon. Rozległy otwarty świat, rozwój postaci etc.

Agony - PC/PS4/XONE - 30 marca

Premiery Marzec

Agony to survival horror wydany przez debiutujące polskie studio Madmind. Przyjdzie nam kierować postacią, która z jakiegoś powodu trafiła do piekła. Naszym zadaniem, będzie ucieczka z tego niezbyt przyjemnego miejsca. Bohater ma być postacią historyczną, ale z powodu amnezji, nie będziemy od początku znali jego tożsamości. Jednym z celów będzie odkrycie kto i za co trafił do Lucyfera na herbatkę. Nasz protagonista, nie będzie zbyt skory do walki z demonami. Do przechytrzenia niemilców wykorzystuje spryt i umiejętność kontroli umysłów. Gra najeżona jest też zagadkami logicznymi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiery gier - Marzec 2018

 0