Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Wstępne zamówienia na Surface Studio znacznie przekroczyły oczekiwania

Tagi: Microsoft, Surface, Surface Studio, All-in-One
Dodano: 28 Grudzień 2016, 18:34, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 148, komentarzy: 0, Żródło: MSPoweruser

Surface Studio to interesujący komputer typu All-in-One, ale w teorii przeznaczony jest dla węższego grona odbiorców, jak choćby profesjonalnych artystów. Jak się okazuje jego wysoka cena nie odstrasza potencjalnych nabywców. Digitimes Research podaje, że przedsprzedażowe zamówienia były dwukrotnie wyższe niż przewidywano.

Wstępne prognozy zakładały 15 tysięcy sprzedanych komputerów Surface Studio w czwartym kwartale 2016, jednak według Digitimes sprzedaż mogła osiągnąć pułap 30 tysięcy sztuk. Informacje pochodzą od tajwańskiego producenta sprzętu. Z raportu wynika, że na okres pierwszego kwartału 2017 roku zamówiono kolejne 30 tysięcy komputerów All-in-One Microsoftu.

Microsoft zademonstrował Surface Studio po raz pierwszy w październiku, a pierwsze modele trafiły do klientów w grudniu. Cena podstawowego modelu wynosi 2,999 dolarów, a najdroższy to wydatek rzędu 4,199 dol.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ