A Plague Tale: Innocence i Minit za darmo w Epic Games Store 

A Plague Tale: Innocence i Minit za darmo w Epic Games Store 

Sklep Epic Games wprowadził do oferty A Plague Tale: Innocence i Minit, które można zgarnąć całkowicie za darmo. Tytuły te zastępują Mothergunship i Train Sim World 2, które udostępniono przed tygodniem.

A Plague Tale: Innocence opowiada historię dwójki rodzeństwa - Amicii oraz Hugo, a akcja gry umieszczona jest we Francji w 1349 roku. Bohaterowie żyją w świecie opanowanym przez plagę tzw. czarnej śmierci. Jakby tego było mało, na zewnątrz muszą unikać nie tylko złowrogiej Inkwizycji, czyhającej na ich życie, ale również szczurów, które można w pewien sposób kontrolować. I m.in. na tym elemencie oparto rozgrywkę, która stanowi połączenie gry przygodowej z survival horrorem. Warto dodać, że A Plague Tale: Innocence otrzymało niedawno specjalną aktualizację dedykowaną PlayStation 5 oraz Xbox Series, a zapowiedziano już kontynuację przygód rodzeństwa. 

Sklep Epic Games wprowadził do oferty A Plague Tale: Innocence i Minit, które można zgarnąć całkowicie za darmo.

Drugim darmowym tytułem jest Minit i jest on rozdawany po raz drugi w sklepie Epic Games Store. Jest to gra, w której mamy tylko minutę na poznanie jej świata. Minit charakteryzuje się unikalnym stylem graficznym i ciekawym podejściem do łamigłówek, więc jeśli lubicie pogłówkować w czasie rozgrywki, to warto sięgnąć także po ten tytuł. Oto jak opisuje to Epic Games Store: Przygotuj się na świetną zabawę w tej ciekawej grze pełnej sześćdziesięciosekundowych miniprzygód, w których będziesz odkrywać niezliczone tajemnice, rozwiązywać łamigłówki i walczyć z niebezpiecznymi przeciwnikami. Czy zdołasz znieść klątwę?

Co ciekawe, drugą darmową grą Epic Games Store w tym tygodniu miało być Speed Brawl, czyli gra wyścigowa 2D z naciskiem na szybką jazdę i brutalną walkę, rozgrywająca się w alternatywnej steampunkowej wersji XIX-wiecznej Anglii. Nie wiemy skąd ta nagła zmiana w ostatniej chwili, ale gra nie jest jeszcze dostępna w sklepie. Spodziewać można się, że produkcja ta zostanie udostępniona za darmo nieco później (być może już za tydzień). 

Oba tytuły można przypisać do swojego konta Epic Games do 12 sierpnia (do godziny 17:00 czasu polskiego), więc macie tydzień, żeby je odebrać ze sklepu.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: A Plague Tale: Innocence i Minit za darmo w Epic Games Store 

 0