A Plague Tale: Innocence pojawi się za darmo w Epic Games Store

A Plague Tale: Innocence pojawi się za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store ujawnił, że kolejną grą, która pojawi się na platformie w ramach rozdawnictwa będzie A Plague Tale: Innocence, czyli pozytywnie odebrana propozycja od francuskiego studia Asobo Studio dostępna w sprzedaży od 2019 roku.

A Plague Tale: Innocence będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 5 do 12 sierpnia 2021 roku. Produkcja opowiada historię dwójki rodzeństwa - Amicii oraz Hugo, a jej akcję umieszczono we Francji w 1349 roku. Bohaterowie żyją w świecie opanowanym przez plagę tzw. czarnej śmierci. Jakby tego było mało na zewnątrz muszą unikać nie tylko złowrogiej Inkwizycji, czyhającej na ich życie, ale również szczury, które co ciekawe Hugo może kontrolować. I m.in. na tym elemencie oparto rozgrywkę, bowiem szczury pozwalają bowiem eliminować napotkanych przeciwników. Amicia nie dysponuje aż takimi zdolnościami i w jej przypadku musi wystarczyć proca. Warto wspomnieć, iż A Plague Tale: Innocence otrzymał specjalną aktualizację dedykowaną PlayStation 5 oraz Xbox Series.

A Plague Tale: Innocence to kolejna gra, która pojawi się za darmo na Epic Games Store.

Drugim tytułem dostępnym za darmo na Epic Games Store od przyszłego czwartku będzie Speed Brawl. Jest to gra wyścigowa 2D z naciskiem na szybką jazdę i brutalną walkę. Całość przenosi nas do alternatywnej wersji XIX-wiecznej Anglii, do Londynu z 1888 roku. Hugo Welles, który po dziesięcioletniej wojnie z Selenitami stał się bohaterem, aczkolwiek sielanka na Ziemi nie trwała zbyt długo, ponieważ niedobitki przeciwnika robiący za tanią siłę roboczą wznoszą but. Welles chcąc nad nimi zapanować organizuje krwawe igrzyska. W produkcję da się grać zarówno w pojedynkę, jak i w ramach trybu współpracy.

Aktualnie na Epic Games Store do odebrania są Mothergunship oraz Train Sim World 2. Pierwsza to strzelanka z elementami rozgrywki typu „bullet-hell”, w której tworzymy własne karabiny i walczymy z gigantycznymi bossami, aby pokonać armadę robotów, która podbiła Ziemię. Train Sim World 2 jest z kolei kontynuacją zaawansowanego symulatora pociągów. Umożliwia on nam przejęcie sterów słynnych lokomotyw na liniach szybkiej kolei, długich trasach towarowych, a także wymagających ogromnej precyzji połączeniach miejskich.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: A Plague Tale: Innocence pojawi się za darmo w Epic Games Store

 0