Acer Predator X38 - monitor dla graczy z grubym portfelem wkrótce w Polsce

Acer Predator X38 - monitor dla graczy z grubym portfelem wkrótce w Polsce

Szukacie nowego monitora do gier, a cena nie gra dla Was żadnej roli? W takim razie powinniście zainteresować się najnowszą propozycją firmy Acer z rodziny Predator, która właśnie wchodzi na polski rynek. Mowa tu o modelu Predator X38, który skierowany jest do najbardziej wymagających użytkowników, szczególnie miłośników dynamicznych gier, gdzie zapewniać ma niezwykłą płynność rozgrywki oraz komfort oglądania, gdyż  można ustawić go w optymalnej pozycji. Na polską premierę przyjdzie nam poczekać blisko miesiąc, ale jego cena sprawia, że zapewne niewielu graczy będzie wyczekiwać tej daty z niecierpliwością.

Monitor Predator X38 będzie dostępny w Polsce od 24 czerwca w cenie od 9 999 zł.

Acer Predator X38 - monitor dla graczy z grubym portfelem wkrótce w Polsce

X38 to jedna z najnowszych konstrukcji marki Predator, dedykowana wymagającym graczom. Predator X38 to 37,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości UW4K/WQHD+ (3840 × 1600 pikseli), który został wyposażony w panel o promieniu krzywizny 2300R. Monitor ten obsługuje standard NVIDIA G-SYNC, gwarantujący płynność rozgrywki i brak efektu rozrywania obrazu. Certyfikat VESA DisplayHDR 400 zapewnia natomiast o wsparciu dla technologii HDR, choć w bardzo podstawowej formie i jeśli mówić można tu o jakimś zawodzie, to wskazać trzeba właśnie ten element. Wygląda również na to, że PredatorX38 może przypaść do gustu miłośnikom gier, którzy zajmują się też grafiką. Wszystko dzięki odwzorowaniu barw z dokładnością na poziomie Delta E < 1 i pokryciu 98% przestrzeni kolorów DCI-P3. Częstotliwość odświeżania 175 Hz i czas reakcji 1 ms sprawiają natomiast, że konstrukcja ta sprawdza się nawet w najbardziej wymagających shooterach nastawionych na rywalizację sieciową.

Acer Predator X38 - monitor dla graczy z grubym portfelem wkrótce w Polsce

Monitor pochwalić może się też ergonomiczną podstawą, która zwiększa komfort oglądania oraz umożliwia ustawienie go w optymalnej pozycji. Nachylenie wyświetlacza można regulować w zakresie od –5 do 35 stopni, obrót o +/– 30 stopni, z kolei wysokość w zakresie 13 cm. Złącza HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2 umożliwiają łączenie Predatora X38 z wieloma różnymi systemami, a cztery porty USB 3.0 zapewniają szybką komunikację z urządzeniami peryferyjnymi. Konstrukcja jest wyposażona w dwa głośniki o mocy 7 W, które gwarantują 14-watowy dźwięk, podobno wysokiej jakości (choć tu nie przesadzalibyśmy z oczekiwaniami). Monitor Predator X38 będzie dostępny w Polsce od 24 czerwca w cenie od 9 999 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer Predator X38 - monitor dla graczy z grubym portfelem wkrótce w Polsce

 0