AIO HP z wyświetlaczem 4K, kartą RTX 2060 i rozbudowanym audio od B&O

AIO HP z wyświetlaczem 4K, kartą RTX 2060 i rozbudowanym audio od B&O

Komputery All-in-One nie są już tak popularne wśród klientów domowych jak kiedyś i obecnie głównie trafiają na wyposażenia biur, ale bogaty w funkcje Envy 32 AIO od HP wygląda na godnego uwagi. Sprzęt ten nie tylko ma posiada 31,5-calowy ekran 4K z certyfikatem HDR 600, ale także głośniki Bang & Olufsen i mocną kartę graficzną Nvidia RTX. Podczas gdy AIO są ogólnie uważane za gorsze od standardowych konfiguracji komputerów typu tower, HP Envy 32 z pewnością jest o krok wyżej od konkurencji. Wygląda świetnie, ma porządny wyświetlacz z rozdzielczością 3840 x 2160 i matrycą IPS, który może osiągnąć jasność 600 nitów, współczynnik kontrastu wynosi 6000: 1 i pokrywa 98 procent gamy kolorów DCI-P3 z 10 bitową głębią kolorów.

HP wprowadza do sprzedaży Envy 32 AIO, który dedykowany jest przede wszystkim twórcom treści, jednak nadaje się on również do gier dzięki mocnemu procesorowi i karcie graficznej. Nie wiadomo jednak jak HP rozwiązało problem chłodzenia i długich sesji z grami.

Następną rzeczą, którą można szybko zauważyć, jest dostrojony przez Bang & Olufsen system audio, który składa się z dwóch głośników wysokotonowych, dwóch średnich głośników, głośnika niskotonowego i dwóch pasywnych membran - co jest rozwiązaniem typowym w przypadku małych przestrzeni, gdy nie ma miejsca choćby na bass reflex. HP twierdzi, że jest to "najgłośniejszy na świecie urządzenie wielofunkcyjne" i można przesyłać strumieniowo muzykę do głośników, nawet gdy komputer jest wyłączony. Jeśli chodzi o podzespoły, to maszyna jest wyposażona w procesor Intel Core i7-9700, 16 GB pamięci DDR4-2666 SDRAM, którą można rozszerzyć do 32 GB, oraz dysk SSD Intel 1 TB i 32 GB pamięci Intel Optane.

HP Envy 32 będzie oczywiście dobrym rozwiązaniem dla twórców, ale i gracze skorzystają z karty graficznej Nvidia RTX. Według recenzentów i  strony internetowej HP, w sprzęcie montowany jest układ RTX 2060 , choć niektóre portale donoszą o wersjach z RTX 2080 na pokładzie. Jest to również pierwszy komputer typu all-in-one, który uzyskał certyfikat w ramach programu RTX Studio firmy Nvidia. AIO ponadto wyposażono w cztery porty USB 3.1, w tym Thunderbolt 3, gniazdo kart SD i gniazdo 3,5 mm. Możesz nawet ładować telefon za pomocą bezprzewodowej ładowarki wbudowanej w podstawę, która działa również przy wyłączonym komputerze. HP Envy 32 AiO jest już dostępny w cenie 2299 USD za najmocniejszą konfigurację.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AIO HP z wyświetlaczem 4K, kartą RTX 2060 i rozbudowanym audio od B&O

 0