Akcja Kreacja - kup produkt MSI i odbierz darmowe gadżety

Akcja Kreacja - kup produkt MSI i odbierz darmowe gadżety

Szaleństwo związane z Czarnym Piątkiem i Cyber Poniedziałkiem zaczęło się w tym roku wyjątkowo szybko i możemy już mówić o całym tygodniu pełnym okazji. Swoje akcje promocyjne ogłosiło już mnóstwo producentów, a teraz dołącza do nich również MSI, które przygotowało promocję nazwaną Akcja Kreacja, w ramach której do wybranych notebooków i komputerów stacjonarnych producenta dostaniemy wyjątkowe gratisy. Akcja dotyczy urządzeń zakupionych w terminie 19 listopada - 2 grudnia (lub do wyczerpania zapasów) i nie łączy się z innymi promocjami, a producent zastrzega sobie termin 30 dni na weryfikację zgłoszenia.

MSI przygotowało promocję nazwaną Akcja Kreacja, w ramach której do wybranych notebooków i komputerów stacjonarnych producenta dostaniemy wyjątkowe gratisy.

Akcja Kreacja - kup produkt MSI i odbierz darmowe gadżety

W promocji biorą udział notebooki MSI P65 Creation i MSI PS42. Decydując się na zakup tego pierwszego, możemy liczyć na gratisy o wartości 500 USD, a mianowicie słuchawki SteelSeries Siberia oraz pakiet oprogramowania kreatywnego dla artystów i twórców do pobrania, w skład którego wchodzą takie aplikacje, jak MAGIX Movie Edit Pro Plus 2018, SamplitudeMusic Studio 2017, Painter Essentials, MAGIX Fastcut, MAGIX Youcast, Corel PaintShop Pro X9 oraz PCmover Express. W przypadku drugiego z modeli dostaniemy w prezencie wspomniane wyżej oprogramowanie o wartości 400 USD. W promocji biorą udział notebooki zakupione u wskazanych przez producenta partnerów, a mianowicie w sklepach Komputronik, X-com oraz redcoon.pl, a ilość egzemplarzy promocyjnych jest ograniczona. Wszystkie szczegóły TUTAJ.

Akcja Kreacja - kup produkt MSI i odbierz darmowe gadżety

Możemy też zdecydować się na zakup komputera MSI PRO24X, do którego producent przewidział gratisy o łącznej wartości 700 PLN, a mianowicie Tablet Wacom Bamboo w rozmiarze A5 oraz ekspres do kawy Wacaco Minipresso, który z pewnością pomoże się obudzić w nadchodzące zimowe poranki. W tym przypadku ilość upominków również jest ograniczona, więc jeśli chcecie skorzystać z promocji, to lepiej się pospieszyć, żeby później nie żałować. W promocji biorą udział urządzenia zakupione w następujących sklepach - Komputronik oraz X-com. Wszystkie szczegóły na stronie promocji - TUTAJ.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Akcja Kreacja - kup produkt MSI i odbierz darmowe gadżety

 0