Amazon Prime Gaming. Poznaliśmy solidny zestaw gier, który odbierzemy w październiku

Amazon Prime Gaming. Poznaliśmy solidny zestaw gier, który odbierzemy w październiku

Do sieci wyciekła lista gier dostępnych w Amazon Prime Gaming w październiku. Jest to ciekawy zestaw, z którego szczególnie będą zadowoleni fani serii Fallout.

Jeśli wierzyć dostępnej informacji w październiku abonenci Amazon Prime Gaming odbiorą gry: Fallout 76 (Microsoft Store), Śródziemie: Cień wojny (GOG), Total War Warhammer II (Epic Games Store), Glass Masquerade, Loom, Hero’s Hour i Horace. Jest to ciekawy zestaw a na szczególnie wyróżnienie mimo fali krytyki, jaka swego czasu była, Fallout 76. Szkoda, iż nie jest to wersja na Steam, ale z drugiej strony w sklepie Valve za produkcję musimy zapłacić 169,90 złotych. Osoby niemające styczności z Fallout 76 będące fanami uniwersum powinni wypróbować tę część.

W październiku abonenci Amazon Prime Gaming odbiorą m.in. Fallouta 76 i Śródziemie: Cień wojny.

Śródziemie: Cień wojny to kontynuacja ciepło odebranego Śródziemie: Cień Mordoru. Historię umieszczono po wydarzeniach z poprzedniczki, natomiast gracze kierują poczynaniami dwójki bohaterów: Taliona byłego Strażnika Północy i Celebrimbora, upiora będącego astralną postacią elfa odpowiadającego za wykuwanie pierścieni władzy. Powstaje nowy pierścień, dzięki, któremu Talion może zostać królem i pomóc w powstrzymaniu Saurona oraz jego zwolenników. Naszym celem jest przygotowanie własnej armii orków gotowych do walki.

Równie interesującą grą wydaje się Hero’s Hour coś dla fanów tytułów indie. To połączenie szybkiej strategii turowej z RPG i walkami w czasie rzeczywistym. Należy budować miasta, zdobywać nowe umiejętności i zaklęcia, ale też skarby. Hero's Hour polega na tworzeniu własnej armii, eksplorowaniu świata i rozwijaniu głównego bohatera. Całość przedstawiono w pixelowej oprawie graficznej 2D, w efekcie powinna ona przypaść do gustu fanom retro gier. Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja, dlatego trzeba podchodzić do niej z dystansem.

Gry dostępne w październiku w Prime Gaming:

  • Fallout 76
  • Middle-earth: Shadow of War
  • Total War: Warhammer II
  • Glass Masquerade
  • Loom
  • Hero’s Hour
  • Horace

Aktualizacja 29.09.2022 r.

Oferta została potwierdzona przez Amazon.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon Prime Gaming. Poznaliśmy solidny zestaw gier, który odbierzemy w październiku

 0