AMD ma dodawać Assassin`s Creed: Valhalla do procesorów Ryzen 3000

AMD ma dodawać Assassin`s Creed: Valhalla do procesorów Ryzen 3000

AMD zamierza wystartować z promocją, w ramach której za zakup wybranych procesorów z serii Ryzen 3000 dostaniemy bezpłatnie kopię gry Assassin's Creed: Valhalla. Akcja obejmie modele: Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT, Ryzen 9 3900X, Ryzen 7 3800XT, Ryzen 7 3800X oraz Ryzen 7 3700X i ruszy dopiero po debiucie nowych wydań Ryzenów, czyli 7 lipca bieżącego roku. Oczywiście jest to nieoficjalna informacja pochodząca od serwisu VideoCardz, więc należy do niej pochodzić na ten moment z pewnym dystansem. Uruchomienie tego rodzaju promocji nie byłoby zaskakujące, ponieważ do 30 czerwca za nabycie Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 7 3700X, Ryzen 5 3600X oraz Ryzen 5 3600 firma dodaje gratis kopię Horizon Zero Dawn. Zarazem najnowszy epizod marki Assassin's Creed byłby kolejnym wysokobudżetowym tytułem dodawanym do procesorów producenta.

AMD zamierza wystartować z promocją, w ramach której za zakup wybranych procesorów z serii Ryzen 3000 dostaniemy bezpłatnie kopię gry Assassin's Creed: Valhalla.

AMD ma dodawać Assassin`s Creed: Valhalla do procesorów Ryzen 3000

Zapewne identycznie jak w przypadku innych tego rodzaju promocji trzeba będzie aktywować odpowiedni kod na stronie organizatora. Jeśli chodzi o zaprezentowane układy ich bazowe prędkości nie uległy zwiększeniu względem poprzedników z kolei Ryzen 5 3600XT i Ryzen 9 3900XT otrzymały 100 MHz wzrost w ramach trybu boost. Jednak jak zaznacza AMD można liczyć na 4-procentowy wzrost wydajności jednordzeniowej przy zachowaniu tego samego poziomu TDP, co było realne dzięki wprowadzonym optymalizacjom w ramach 7 nm procesu technologicznego. Więcej o nowych procesorach przeczytacie tutaj. Natomiast Assassin's Creed: Valhalla tym razem przeniesie nas do czasów Wikingów i ich podbojów ziem anglosaskich. Tradycyjnie pojawi się historyczna postać, którą będzie król Alfred, który pojawił się np. w serialu The Last Kingdom.

Głównym bohaterem będzie wojownik Evior prowadzący swoich ludzi do nieznanej im krainy w poszukiwaniu nowego domu. Zgodnie z opisem dewelopera nie zabraknie epickich bitew, z których wszak słyną Wikingowie czy morskich starć rozwijanych od kilku części Assassin's Creed. Warto wspomnieć, że w celu zapewnienia możliwie najlepszego realizmu do prac nad projektem zaproszono historyka Thierry'ego Noëlema. Co ważne identycznie jak w przypadku AC: Odyssey wybierzemy płeć głównego bohatera, więc zagramy nie tylko mężczyzną, ale także kobietą. Nie zabraknie też licznych opcji personalizacji np. zmiana fryzury, tatuaży czy barw wojennych naszego klanu. Termin premiery Assassin's Creed: Valhalla ustalono na jesień bieżącego roku. Produkcja trafi również na konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD ma dodawać Assassin`s Creed: Valhalla do procesorów Ryzen 3000

 0