AMD perfekcyjnym miejscem pracy dla środowisk LGBT. Firma chwali się wynikami raportu CEI

AMD perfekcyjnym miejscem pracy dla środowisk LGBT. Firma chwali się wynikami raportu CEI

Amerykańska Kampania Praw Człowieka uznała firmę AMD za perfekcyjne miejsce pracy dla środowisk LGBT, przyznając jej maksymalną ocenę w corocznym raporcie kontrolnym. Producent właśnie pochwalił się tą decyzją.

Kampania Praw Człowieka uznawana jest w USA za największą grupę interesu osób LGBT. Rzeczona organizacja rokrocznie publikuje raport o nazwie Corporate Equality Index (CEI), który opisuje sposób traktowania LGBT przez poszczególne przedsiębiorstwa. Dokument uwzględnia m.in.: możliwości zatrudnienia, ochronę przed dyskryminacją i ewentualne dodatkowe korzyści. W tym roku koncern z Sunnyvale nie wzbudził żadnych zastrzeżeń komisji.

"Wierzymy, że stworzenie środowiska integracyjnego, gdzie każdy pracownik może wnieść swą odmienność i zbiór perspektyw, jest kluczem do osiągania najlepszych, najbardziej innowacyjnych rezultatów" - tak werdykt raportu skomentował Ruth Cotter, dyrektor zasobów ludzkich oraz wiceprezes działu Komunikacji Korporacyjnej i Relacji Inwestorskich w AMD. Z kolei Steven Guzzo, współprzewodniczący specjalnie utworzonej grupy zasobów ludzkich AMD Pride LGBT, podkreślił istotną rolę prowadzonej przez siebie komórki w organizacji optymalnych miejsc pracy dla każdego, bez względu na płeć czy orientację seksualną.

W tym miejscu wypada nadmienić, że CEI jest w oczach wielu amerykańskich przedsiębiorstw wyróżnieniem bardzo prestiżowym, będącym niezbitym dowodem prowadzenia polityki liberalnej. Nic więc dziwnego, że Kalifornijczycy szczycą się uzyskaniem pozytywnej noty.

AMD LGBT 2017

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD perfekcyjnym miejscem pracy dla środowisk LGBT. Firma chwali się wynikami raportu CEI

 0