AMD startuje z nową promocją. The Last of Us Part I za darmo przy zakupie Radeona

AMD startuje z nową promocją. The Last of Us Part I za darmo przy zakupie Radeona

Zdaje się, że AMD szykuje nową promocję dla graczy PC, którzy zechcą zakupić jedną z kart graficznych tego producenta. Jeśli się na to zdecydujemy, możemy liczyć na darmową kopię gry The Last of Us Part I.

Co istotne nowa promocja obejmuje nie tylko najnowsze karty graficzne Radeon RX 7900 XTX, RX 7900 XT, ale i wszystkie modele z serii Radeon RX 6000, w tym budżetowego Radeona RX 6400. Akcja nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana przez Czerwonych, ale potwierdziło ją już kilka sklepów, więc tylko kwestią czasu jest, kiedy AMD zabierze głos w tej sprawie. Raczej nie będziemy musieli na to długo czekać, ale jednocześnie nie możemy stwierdzić, jak długo potrwa promocja i jakie będą jej wszystkie warunki. 

Co istotne nowa promocja obejmuje nie tylko najnowsze karty graficzne Radeon RX 7900 XTX, RX 7900 XT, ale i wszystkie modele z serii Radeon RX 6000.

promocja AMD
 

Nowa promocja na karty graficzne Radeon zastąpi tę, która zakończyła się 4 lutego. Gracze mogli wówczas otrzymać gry takie jak The Callisto Protocol i Dead Island 2, ale ta promocja dotyczyła tylko serii Radeon RX 6000. Nowa obejmuje zaś wszystkie karty graficzne Radeon oparte na architekturze RDNA2 i RDNA3.

Jak zawsze tylko wybrane sklepy wezmą udział w tej akcji i aby otrzymać grę, trzeba zakupić grafikę po jej oficjalnym starcie (czyli jeszcze nie teraz). Jeśli więc przymierzaliście się do wymiany GPU na coś z obozu czerwonego zespołu, to warto upewnić się, że dany sklep wspiera tę promocję. 

promocja AMD
 

The Last of Us Part I to hit z ery PS3, który doczekał się remastera na PS4, a oferowana tu najnowsza wersja to zeszłoroczny remake przygotowany dla PS5. Tytuł ten uważany jest przez wiele redakcji za jedną z najlepszych gier w historii - ta postapokaliptyczna przygodowa gra akcji została stworzona przez studio Naughty Dog znane także choćby z serii Uncharted, która pojawiła się już na PC. Gra oficjalnie zadebiutuje na komputerach osobistych 28 marca, ale deweloper nie potwierdził jeszcze wymagań sprzętowych. Jest to również gratka dla osób, którym spodobał się serial HBO o tym samym tytule.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD startuje z nową promocją. The Last of Us Part I za darmo przy zakupie Radeona

 0