AMD trolluje Intela i oferuje wymianę Core i7-8086k na Threadrippera 1950X

AMD trolluje Intela i oferuje wymianę Core i7-8086k na Threadrippera 1950X

Firmy toczą boje na wielu płaszczyznach, jednak coraz częściej marketingowcy wznoszą się na wyżyny, starając się ukraść lub umniejszyć działania konkurencji uciekając się do humorystycznych złośliwości. Tak też uczyniło AMD przy okazji najnowszej kampanii Intela.

Rywalizacja pomiędzy AMD a Intelem przyniosła nieoczekiwany zwrot akcji, gdy czerwoni zapowiedzieli dość zuchwałą nową promocję. Chcąc skraść nieco uwagi z najnowszej akcji Intela, którą uruchomiono z okazji 40-lecia procesorów x86, AMD przystąpiło do kontrataku promując najszybszego Threadrippera.  Co prawda jest już trochę za późno, żeby uzyskać maksymalne profity wizerunkowe z tej sprytnie rozegranej kampanii, ale mimo wszystko należy się pochwała za pomysł. AMD ogłosiło, że szczęśliwcy, którzy w akcji Intela wygrali procesor Intel Core i7-8086k Limited Edition, będą mieli szansę wymienić go na 16-rdzeniowego flagowca AMD Ryzen Threadripper 1950X. Niestety akcja AMD ma pewne ograniczenia, ostrzegamy więc przed zbytnią ekscytacją. Szansę na Threadrippera 1950X ma tylko 40 chętnych, którzy mieszkają na terenie USA.

AMD ogłosiło, że docenia wkład Intela w rozwój procesorów, ale czas już ustąpić miejsca ;)

AMD trolluje Intela i oferuje wymianę Core i7-8086k na Threadrippera 1950X

Na stronie kontr-promocji AMD wyjaśnia: "Nasz rywal uruchomił ostatnio loterię z okazji 40 rocznicy procesorów x86 i rozdaje 8086 procesorów w limitowanej edycji. Doceniamy ich wkład w rozwój architektury x86 na przestrzeni czterech dekad. Jednakże teraz my jesteśmy gotowi przejąć pałeczkę. To właśnie dlatego dajemy 40 pożądającym wydajności entuzjastom w USA możliwość celebrowania następnych 40 lat wysokiej wydajności, wymieniając ich pamiątkowy procesor na nasz, który pozwala się bawić i pracować na najwyższych obrotach". Intel nie kazał nam długo czekać nas reakcję. Niebiescy wystosowali odpowiedź: "jeśli też chcieliście zdobyć procesor Intel Core i7-8086K, mogliście najzwyczajniej nas zapytać :) Dzięki za pomoc w świętowaniu 8086".

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD trolluje Intela i oferuje wymianę Core i7-8086k na Threadrippera 1950X

 0