Android otrzyma wykrywanie oszustw w czasie rzeczywistym, pomoc w odrabianiu prac domowych i więcej

Android otrzyma wykrywanie oszustw w czasie rzeczywistym, pomoc w odrabianiu prac domowych i więcej

Na corocznej konferencji Google I/O ogłoszono ogłosiła szereg nowych funkcji opartych na sztucznej inteligencji dla urządzeń z systemem Android, próbując „na nowo zdefiniować sposób interakcji z telefonem”. Zaktualizowany Circle to Search będzie w stanie wyjaśnić naszą pracę domową, Gemini lepiej rozumieć kontekst, a to tylko początek.

Od teraz Circle to Search, funkcja wprowadzona w serii smartfonów Galaxy S24, może pomóc uczniom w odrabianiu zadań domowych, oferując szczegółowe instrukcje dotyczące rozwiązywania problemów z fizyki i matematyki. Przyszłe aktualizacje umożliwią pracę z jeszcze bardziej złożonymi zadaniami za pomocą symbolicznych formuł, diagramów, wykresów i nie tylko.

Na corocznej konferencji Google I/O ogłoszono ogłosiła szereg nowych funkcji opartych na sztucznej inteligencji dla urządzeń z systemem Android.

Gemini

Nadchodzące aktualizacje Gemini umożliwią wysunięcie nowego asystenta na pierwszy plan w dowolnej aplikacji i przeciąganie jego zawartości do innych aplikacji, zadawanie pytań o rzeczy na ekranie i nie tylko. Google twierdzi, że te funkcje będą dostępne na „setkach milionów urządzeń” w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

A skoro już mowa o Gemini, lokalny model Nano na urządzeniu wkrótce stanie się multimodalny. Oznacza to, że Gemini Nano będzie w stanie przetwarzać nie tylko tekst, ale także dźwięki, język mówiony, obrazy itd. Funkcje multimodalne w Gemini Nano zostaną udostępnione użytkownikom Pixela jeszcze w tym roku.

Ponadto Gemini Nano będzie obsługiwać TalkBack, aby pomóc niewidomym użytkownikom uzyskać jaśniejsze i lepsze zrozumienie tego, co ich otacza. Ponieważ model językowy działa na urządzeniu, wyniki pojawiają się znacznie szybciej, bez konieczności aktywnego połączenia z Internetem.

Gemini

Gemini Nano będzie też lepiej wykrywać oszustwa, zapewniając powiadomienia w czasie rzeczywistym podczas połączenia. Google twierdzi, że model może wykrywać wzorce oszustw, przechowując wszystkie rozmowy i powiązane dane wyłącznie na naszym urządzeniu. Firma udostępni więcej szczegółów na temat tej funkcji jeszcze w tym roku.

Gemini

Jak wynika z oficjalnego bloga, klienci dowiedzą się więcej o aktualizacjach ekosystemów i nowych funkcjach dla Androida 15 drugiego dnia Google IO 2024, czyli dziś wieczorem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Android otrzyma wykrywanie oszustw w czasie rzeczywistym, pomoc w odrabianiu prac domowych i więcej

 0