AOC Agon Pro PD32M Porsche Design - imponująca specyfikacja w parze z wysoką ceną

AOC Agon Pro PD32M Porsche Design - imponująca specyfikacja w parze z wysoką ceną

Firma AOC wprowadza na rynek nowy monitor z serii Porsche Design. Agon Pro PD32M to 32-calowy monitor o imponujących parametrach i równie imponującej cenie.

Firma AOC współpracuje z Porsche przy tworzeniu monitorów od 2017 roku, kiedy to wprowadziła na rynek modele PDS241 i PDS271. Najnowszy Agon Pro PD32M nawiązuje do tych konstrukcji podobnym wyglądem i stylem, ale jest znacznie nowocześniejszy. Podobnie jak Samsung Odyssey Neo G9, Agon Pro PD32M wyposażony jest w panel mini LED, co poprawia jego jasność, kontrast i możliwości HDR. Nie wiadomo jednak ile ma stref lokalnego przyciemniania.

Agon Pro PD32M to najnowszy przedstawiciel serii Porsche Design od AOC. Monitor dostępny będzie już w czerwcu.

Dzięki maksymalnej jasności 1600 nitów monitor uzyskał certyfikat DisplayHDR 1400. Ekran może się również pochwalić 97% pokryciem palety barw DCI-P3, czasem reakcji 1 ms (MPRT), funkcją AdaptiveSync i rozdzielczością 3840 × 2160 (138 PPI). Agon Pro PD32M to nowoczesny monitor, który dedykowany jest również posiadaczom konsol Xbox i PlayStation najnowszej generacji i wyposażony został w dwa porty HDMI 2.1. Jest też wejście DisplayPort 1.4, cztery porty USB 3.2-A i jeden USB Typu-C, który oferuje zasilanie o mocy do 95 W. Oprócz tego mamy tutaj dwa 8-watowe głośniki z certyfikatem DTS, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, dwa wbudowane uchwyty na słuchawki oraz bezprzewodowy pilot Quick Switch do zmiany funkcji OSD.

Specyfikacja robi wrażenie, ale gdzie to Porsche? Nawiązania widać w wyglądzie. Trapezoidalna aluminiowa podstawa jest wzorowana na kierownicach samochodów, a projektor LED wyświetla logo Porsche Design na podstawie. Z tyłu monitora znajduje się również trójstronne podświetlenie RGB. Cena za Agon Pro PD32M to 1799 USD. Monitor jest już dostępny w przedsprzedaży, a premiera planowana jest na 15 czerwca tego roku.

 

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AOC Agon Pro PD32M Porsche Design - imponująca specyfikacja w parze z wysoką ceną

 0